Українські біженці отримають від уряду Литви 326 тисяч євро

Автор: Корнєєв Ігор

Українські біженці, які перебувають у Литві, зможуть отримати додаткову фінансову допомогу. Литовський Кабмін додатково виділив на ці цілі 326 тисяч євро.

Українські біженці отримають від уряду Литви 326 тисяч євро - today.ua

Громадяни України зможуть отримати одноразову допомогу на облаштування в муніципалітеті, а також компенсацію за навчання дитини за програмою дошкільної чи передшкільної освіти. На це уряд Литви витратить 130 тисяч євро. Ще 160 тисяч підуть на забезпечення стаціонарного соціального догляду, 14 тисяч – на інституційний соціальний догляд.

Близько 22 тисяч євро отримає Вільнюська університетська лікарня як компенсацію за понесені витрати на проживання українців у період з жовтня до грудня минулого року.

Раніше Литва виділила понад 4 млн євро на навчання громадян України, які проживають у балтійській країні: 3,6 млн – на українських студентів, які проходять навчання очно, а також за програмою бакалаврату, понад 352 тисячі – на навчання майбутніх магістрів.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Крім того, Литва надає військову допомогу. У рамках благодійної кампанії зі збору коштів для сил оборони України за минулі чотири тижні було зібрано понад 8 млн євро.

Українські біженці отримають від уряду Литви 326 тисяч євро

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У жовтні 2023 року уряд балтійської держави профінансував придбання двох установок ЗРК NASAMS, які вже у листопаді посилили українське ППО. Також було придбано та передано позашляховики для екіпажів пускових установок.

Нагадаємо, наприкінці січня ми повідомляли, що Литва в рамках нового пакету військової допомоги приблизно на 200 млн євро передасть Україні бойові командно-штабні машини M577.