Українки з інвалідністю підвищили ціну за фіктивні шлюби з ухилянтами: як карають за “послугу“

Автор: Леся Ловіцька

В Україні ухилянти масово укладають фіктивні шлюби з жінками, які мають інвалідність. Причому порушниці закону підвищили плату за свою "послугу". Стало відомо, як карають таких осіб.

Українки з інвалідністю підвищили ціну за фіктивні шлюби з ухилянтами: як карають за “послугу“ - today.ua

Відомо, що інвалідність дружини дає право чоловікові уникнути мобілізації та навіть виїхати за кордон. Це викликало увагу з боку тих українців, які не прагнуть долучатися до ЗСУ й шукають законну підставу не робити цього.

Стало відомо, що жінки, які мають такий статус, раніше були готові "вийти заміж" за ухилянта за 1500-3000 доларів. Така "ціна питання" задовольняла сторони ще пів року тому. Але зараз ставки зросли й панянки вже вимагають від 4000 до 10 000 доларів. Таким чином, можна зробити висновок, що "такса" зросла у три рази.

З'ясувалося, що жінок з інвалідністю у певних інтернет-спільнотах шукають не лише чоловіки, а й їхні родичі. Проте чоловіки, жінки та посередники, які отримують відсотки, все частіше потрапляють у поле зору правоохоронців.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

В Волинській області засудили посередницю, яка допомогла одружитися військовозобов’язаному чоловікові та жінці з інвалідністю І групи. Після укладення фіктивного шлюбу пара намагалася перетнути кордон. Посередниця отримала значний штраф - 59 500 грн.

Українки з інвалідністю підвищили ціну за фіктивні шлюби з ухилянтами: як карають за “послугу“

Яворівський райсуд Львівської області визнав винною ще одну особу. Полтавчанка уклала фіктивний шлюб з військовозобов’язаним чоловіком, а потім сприяла йому у виїзді з країни. Суд засудив жінку до трьох років позбавлення волі умовно.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Жовківський райсуд Львівської області призначив аналогічне покарання для жінки, яка з дитинства має інвалідність II групи. Вона стала офіційною дружиною своєму другу на його прохання – щоб уникнути служби в армії. Українка визнала свою провину і наголосила, що допомогла давньому знайомому без грошової винагороди.  

Нагадаємо, що з 16 липня ухилянтам будуть поштою надсилати повістки – і їм не треба підтверджувати отримання документів.