Україна забезпечить себе зброєю: Шмигаль заявив про секретне створення десятків заводів

Автор: Леся Ловіцька

В Україні з'являться десятки заводів із виробництва зброї. Про це заявив глава уряду Денис Шмигаль. Він наголосив, що на оборонну сферу спрямують 50% усіх грошей.

Україна забезпечить себе зброєю: Шмигаль заявив про секретне створення десятків заводів - today.ua

Прем'єр-міністр повідомив, що в Україні спільно із західними партнерами вже створили вже п'ять спільних підприємств. Шмигаль наголосив, що проводиться щільна робота світовими лідерами на ринку озброєння. Вже можна говорити про підписані контракти та створення п'яти підприємств в оборонній сфері.

Глава уряду наголосив, що досягнуті результати – це лише початок, і кількість підприємств зросте. Їх будуть десятки. Денис Шмигаль пояснив, що ця інформація не для зайвих вух. Тому розвиток оборонної діяльності на нашій території не будуть афішувати. Це з необхідністю захистити виробництво.

"Вже цього року, я переконаний, ми бачитимемо або не бачитимемо, тому що деякі з них ми створюємо підприємства не публічно, щоб забезпечити їхню безпеку", - зазначив прем'єр.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Вказано, що наразі можливість присутності в Україні розглядають топові виробники зброї у світі. Серед них Lockheed Martin, Northrop Grumman і Day & Zimmermann та інші.

Україна забезпечить себе зброєю: Шмигаль заявив про секретне створення десятків заводів

Україна відмовиться від транзиту російського газу

Україна не планує продовжувати контракт із РФ щодо транзиту газу. Денис Шмигаль заявив, що це є наша принципова позиція. Також повідомляється, що йде обговорення питання з європейськими партнерами щодо їхньої потреби в транзиті після закінчення контракту. Очікується одержання реакції Євросоюзу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Прем'єр уточнив, що влада розуміє, як забезпечити Україну газом на наступні роки. Продовжується нарощування видобутку блакитного палива. Це дозволить забезпечити нашій державі енергетичну незалежність.

Раніше Денис Шмигаль повідомив, що заробітна плата та сплата податків стануть критеріями для бронювання від мобілізації.