Україна попросила США назвати дозволені цілі для ударів у Росії

Автор: Корнєєв Ігор

Київ звернувся до Білого дому з проханням дозволити використати американську зброю для завдання ударів усередині Росії. Якщо США не погодяться, Україна просить встановити перелік об'єктів, по яких вона зможе бити своєю зброєю.

Україна попросила США назвати дозволені цілі для ударів у Росії - today.ua

Дискусії навколо можливості використання західної зброї для знищення військових цілей на території Російської Федерації продовжуються. Міністр закордонних справ Латвії Байба Браже раніше повідомляла, що Київ отримав такий дозвіл від низки країн, проте відмовилася назвати їх.

Оскільки основним постачальником озброєнь в Україну є США, Києву важливо отримати схвалення саме від Білого дому. За наявності далекобійних ракет та дозволу Вашингтона використовувати їх по ворожій території, наші військові могли б переламати ситуацію на полі бою за лічені тижні.

Видання The Wall Street Journal повідомляє, що такі консультації справді ведуться. Україна попросила зняти обмеження щодо використання американської зброї всередині Росії. Також керівництво нашої країни попросило допомогти визначити цілі, які вже сьогодні можуть бути вражені українською зброєю.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

"Вони дійсно просили про допомогу, щоб завдати удару по Росії… Це не стосувалося конкретної системи озброєнь, а додаткової допомоги в нанесенні ударів по росіянах", - повідомив WSJ американський генерал Чарльз Браун-молодший.

Необхідність активного використання озброєнь на чужій території продиктована нещодавніми подіями у Харківській області. Ворог майже безперешкодно зібрав 30-тисячне угруповання військ на північно-східному кордоні регіону та зробив спроби наступу.

Україна попросила США назвати дозволені цілі для ударів у Росії

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Це було б неможливо, якби Сили оборони України могли атакувати супротивника ще на його території.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що Захід боїться, що Росія програє війну.