Україна може отримати системи ППО від несподіваного союзника

Автор: Корнєєв Ігор

Південна Корея на тлі зближення Москви та Пхеньяну вирішила постачати озброєння в Україну. Про це стало відомо з джерел в уряді країни.

Україна може отримати системи ППО від несподіваного союзника - today.ua

Наразі Сеул надає допомогу Україні виключно нелетальним військовим обладнанням та гуманітарними засобами. Навіть попри тиск із боку США, які пропонували закупити у Республіки Корея снаряди для відправлення в Україну, Сеул на цей крок не пішов.

Однак невдовзі ситуація може змінитись. Південнокорейська інформаційна агенція Yonhap, посилаючись на свої джерела в уряді, повідомила, що в нашу країну можуть бути поставлені боєприпаси для артилерії та системи ППО.

"Існують різні варіанти надання зброї, і наша позиція щодо останніх подій між Росією та Північною Кореєю залежить від того, як Росія поставиться до ситуації в майбутньому", - зазначило джерело видання.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

Сеул вкрай турбує військова угода, яку підписали російський та північнокорейський диктатори Володимир Путін та Кім Чен Ин. В умовах зміни балансу сил керівництво Південної Кореї має намір відмовитися від позиції нейтралітету, яка забороняє постачання озброєнь до країн, що воюють.

Нагадаємо, КНДР, за даними південнокорейської розвідки, раніше відправила до Росії близько 5 млн снарядів та балістичні ракети.

Україна може отримати системи ППО від несподіваного союзника

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Росії вже відреагували на перспективу військової підтримки Києва з боку Республіки Корея. Путін пригрозив Сеулу наслідками та заявив, що це буде "дуже великою помилкою".

Нагадаємо, що після війни на Корейському півострові на початку 50-х років минулого століття КНДР та Південна Корея досі не підписали мирного договору. Візит Путіна до Пхеньяну та укладення військової угоди між РФ і КНДР може запустити процес постачання південнокорейських озброєнь в Україну.