Україна атакує російські НПЗ дронами зі штучним інтелектом

Автор: Корнєєв Ігор

Сили оборони України завдали ще одного удару по великому нафтопереробному заводу в Росії. Ефективність ударів, як з'ясувалося, забезпечується штучним інтелектом.

Україна атакує російські НПЗ дронами зі штучним інтелектом - today.ua

Якщо сьогоднішня атака на нафтопереробний завод у Татарстані призведе до його зупинки, то загальні збитки російської галузі можуть наблизитися до 20%. Росія вже зупинила імпорт бензину, почала закуповувати паливо у Білорусі та навіть встановила ліміти для армійських підрозділів щодо використання пального.

Американський телеканал CNN розповів, чому операції України щодо використання ударних дронів на території Російської Федерації настільки ефективні.

"Точність в умовах перешкод забезпечується завдяки використанню штучного інтелекту. Кожен літак має бортовий комп'ютер із супутниковими даними та даними про місцевість. Польоти визначаються заздалегідь з нашими союзниками, і літаки дотримуються плану польоту, що дозволяє нам вражати цілі з точністю до метра", - повідомило ЗМІ із посиланням на неназване джерело з української сторони.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

Наймодніші джинси весни-літа 2024 року: який денім актуальний у новому сезоні

Завдяки ШІ, українським дронам не потрібен зв'язок із супутником. Вони самі аналізують географію та визначають свою ціль, повідомили у британському Королівському інституті об'єднаних служб.

Зазначимо, що ГУР та СБУ відмовилися дати американському телеканалу коментар щодо використання штучного інтелекту у своїх ударних безпілотниках.

Україна атакує російські НПЗ дронами зі штучним інтелектом

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також українським атакам допомагають розміри території Росії. Усі можливі напрямки, якими здатні зайти дрони, прикрити абсолютно неможливо. Особливо з огляду на те, що системи протиповітряної оборони росіянам потрібні на фронті.

Сьогодні Сили оборони України здійснили чергову атаку на російський НПЗ. Також було завдано удару по заводу, де збирають ударні БПЛА "Шахед".