У ЗСУ запустили рекрутинг – ті громадяни, які хочуть служити, можуть обрати собі вакансії. Зарплати на різних посадах сягають 125 тис. грн.
Міністерство оборони запустило проект для українців, які хочуть поповнити армійські лави. Влада планує співпрацювати рекрутинговими компаніями. Перші вакансії на платформі Lobby X з'явилися ще у березні-липні 2022 року, а влітку розпочалася системна робота – вийшов сайт з вакансіями.
Українці можуть обрати підрозділ, посаду для служби, відгукнутися на вакансію та пройти співбесіду. Є пропозиції не лише для майбутніх мобілізованих, а й для діючих військовослужбовців, які шукають місця для переводу.
У ЗСУ потрібні представники різних професій - від мінометників та гранатометників до кухарів та програмістів. "Топові" категорії від кандидатів: прес-служба. штабна робота, IT, медицина, безпілотники, зв'язок, піхота та транспорт.
Популярні зараз
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Кандидатів, яких узгоджують, мобілізують чи підписують із ними контракт. У силах оборони можна шукати роботу і без спеціальної освіти. Потрібно відповідати вимогам у тій чи іншій сфері. Людей навчають вузькоспеціалізовано, також потрібна загальна базова підготовка в армії.
Найчастіше навіть після отримання повістки у військовозобов'язаного ще є час для вибору спеціальності, посади та підрозділу. Процес рекрутингу може тривати від кількох днів до місяця.
Заявки можна залишати на сайтах або сторінках у соціальних мережах, на яких представлені умови. Багато вакансій доступні на спеціалізованих порталах з пошуку роботи. Їх також публікують окремі бригади чи батальйони.
Які зарплати у ЗСУ
Винагорода захисників залежить від посад та завдань, які вони мають виконувати.
У більшості військових формувань військовослужбовцям пропонує від 25 до 125 тис. грн. Є "тилові" вакансії, у яких дохід нижчий – до 75 тис. грн.