У ЗСУ сформували новий батальйон виключно із колишніх в’язнів: їм дадуть зброю

Автор: Марченко Любов

У ЗСУ сформовано військовий підрозділ, який складатиметься виключно із колишніх ув’язнених. Зараз бійці новоствореного батальйону проходять військову підготовку і вже незабаром відправляться на фронт.

У ЗСУ сформували новий батальйон виключно із колишніх в’язнів: їм дадуть зброю - today.ua

Про це повідомила пресслужба 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, у складі якої воюватиме цей батальйон.

Батальйон, що сформований виключно із колишніх ув’язнених, матиме назву "Характерник". Бійці цього підрозділу отримали умовно-дострокові звільнення від відбування покарань в обмін на мобілізацію та участь у військових діях у складі ЗСУ.

Попервах в ідеологів залучення в’язнів до лав ЗСУ не було чіткого бачення їхньої ролі і місця у Збройних силах. Була думка, що колишні ув’язнені не братимуть участі безпосередньо у бойових діях, а використовуватимуться на допоміжних роботах на кшталт будівництва оборонних укріплень. Однак, очевидно, тепер керівництво ЗСУ переглянуло свою стратегію щодо участі ув’язнених і вирішило довірити їм зброю.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

У ЗСУ сформували новий батальйон виключно із колишніх в’язнів: їм дадуть зброю

У керівництві механізованої бригади зауважують, що серед  "характерників" є немало осіб, які вже мають бойовий досвід, а також знайдеться немало патріотів, які рвуться захищати Україну зі зброєю в руках.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Бійці батальйону вже склали військову присягу, а також виголосили молитву українського націоналіста. Вже незабаром вони вирушать у зону бойових дій, щоби на ділі довести свою готовність захищати Україну.

Нагадаємо, росіяни стали використовувати на фронті не лише в’язнів-чоловіків, але й мобілізованих із жіночих колоній.