У ЗСУ розповіли, яких чоловіків зараз найбільше не вистачає на фронті

Автор: Лобанова Єлизавета

Мобілізація в Україні не зупиняється ні на день, адже найголовніша проблема на сьогоднішній день – нестача кадрів. У ЗСУ розповіли, що на фронті дуже потрібні молоді та фізично підготовлені чоловіки, а більшість мобілізованих у 2023 році – це чоловіки віком 40-60 років.

У ЗСУ розповіли, яких чоловіків зараз найбільше не вистачає на фронті - today.ua

Багато хто з призовників у віці 30-40 років зараз проходить навчання за кордоном, а на передовій поки що немає кому замінити осіб старшого віку, які мають різні проблеми зі здоров'ям і не завжди можуть виконувати бойові завдання належним чином.

З таким особовим складом Україна не зможе вести війну проти Росії на виснаження, адже у країни-агресора більше і техніки, і солдатів, зазначають у ЗСУ. Саме тому зараз активно обговорюється зниження призовного віку, щоб мобілізувати більше молоді.

У ЗСУ розповіли, яких чоловіків зараз найбільше не вистачає на фронті

Популярні зараз

Українців позбавлятимуть права власності на житло за спрощеною процедурою: кого торкнеться

Пенсійний фонд зробив заяву про виплати пільг, призначених українцям з січня

В Україні виник гострий дефіцит на фахівців: хто без проблем може знайти роботу

Більше військових в лікарнях та додаткова мобілізація: Зеленський та Арахамія повідомили про зміни в Україні без допомоги США

На сьогоднішній день, хоч мобілізація і починається з 18 років, мобілізувати фактично починають з 27 років. Призовний вік зараз хочуть зменшити до 25 років. Законопроект з даними вимогами наразі перебуває на розгляді у президента. Якщо він його підпише, то люди молодшого віку з фізичною підготовкою будуть залучені до комплектування у ЗСУ, насамперед до десантно-штурмових військ, морської піхоти та сил спеціальних операцій. Саме по цих напрямках зараз найбільший дефіцит.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також у новому законопроекті сказано про більш активну участь ОВА та Нацполіції у мобілізації військовозобов'язаних, скасування терміну "обмежена придатність" та відстрочки від проходження служби для осіб, які отримують другу чи третю освіту, оскільки кількість студентів-чоловіків під час дії військового стану збільшилася втричі.

Раніше повідомлялося, що деякі депутати також пропонують відправити на фронт по одній людині від кожної сім'ї.