У Зеленського повідомили, коли в Україні проведуть вибори президента та Верховної Ради

Автор: Леся Ловіцька

В Україні продовжується повномасштабна війна, в період якої заборонено проводити вибори глави держави та Верховної Ради. В Офісі президента зробили заяву про майбутні зміни.

У Зеленського повідомили, коли в Україні проведуть вибори президента та Верховної Ради - today.ua

Радник голови ОП Михайло Подоляк хоче, щоб Володимир Зеленський пішов на другий президентський термін. Він обґрунтував це необхідністю закінчити роботу над реформами. Зазначено, що вибори в Україні проведуть тільки після завершення війни з Росією.

Вказано, що вони можливі тільки після юридично зафіксованого закінчення бойових дій. Треба упевнитися у відсутності небезпеки для виборців, що ракети більше не будуть щоночі літати по українській території. Саме тоді можна буде призначити вибори керівництва держави.

За словами Подоляка, у Зеленського багато запущених програм, які треба завершити. І йдеться не лише про ті, які стосуються безпосередньо війни, але й ті, які направлені на трансформацію державної системи.

Популярні зараз

В Україні підвищать ціни на бензин та дизель з 1 липня: як подорожчає пальне

Світло та тепло можуть відключати на 20 годин: українців попередили про найгірший сценарій

Названо продукти, які подорожчають в Україні через зростання тарифів на світло для бізнесу

Що жінка ніколи не зможе пробачити чоловікові: справа навіть не у зраді

Йдеться про зменшення бюрократії, формування ринку землі, ліквідацію олігархії, зміну правоохоронної системи та системи ставлення до корупції. Реформи слід "довести до розумного фіналу". Він також вказав на глобальні процеси, що означатимуть інтеграцію України в зовсім інший політичний безпековий та економічний простір.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Михайло Подоляк наголосив, що йдеться, зокрема про переговори щодо інтеграції України в Європейський союз та НАТО. Але рішення щодо подальшої політичної кар'єри буде приймати сам Володимир Зеленський. Як відомо, він не планував другого президентського терміну, проте повномасштабна війна могла змусити українського лідера переглянути свої погляди.

Нагадаємо, що напередодні Володимир Зеленський легалізував працю домашніх робітників, підписавши відповідний закон.