У Верховній Раді вимагають провести мобілізацію серед молодих пенсіонерів

Автор: Леся Ловіцька

Депутати Верховної Ради звернули увагу на молодих пенсіонерів, які б могли приєднатися до ЗСУ. Серед них багато людей до 60-річного віку, який є граничним для мобілізації.

У Верховній Раді вимагають провести мобілізацію серед молодих пенсіонерів - today.ua

Сьогодні парламент за указом президента України Володимира Зеленського продовжив дію воєнного стану та мобілізації до 13 травня. У країні активно проводиться призов до армії – ВРУ незабаром розгляне оновлений законопроект щодо зміни правил.

Народний обранець від "Слуги народу" Сергій Нагорняк зазначив, що мобілізація має проводитися "згори", і народні депутати мають показувати приклад іншим чоловікам. Він наголосив, що люди вимагають справедливості, і влада зобов'язана її забезпечити.

Нагорняк нагадав, що тисячі українських сімей з нетерпінням чекають на повернення додому своїх рідних. Їх дратують здорові чоловіки, які мешкають поруч і не поспішають на фронт. Наразі кількість добровольців різко скоротилася, тому їх треба мотивувати, зокрема, фінансово.

Популярні зараз

В Україні продавці поспішно змінюють ціни на житло

Українцям почали надходити податкові платежі за нерухомість: у кого суми будуть підвищені

Сирський терміново готує два стратегічні плани для ЗСУ, - Зеленський

Багатодітні батьки також підлягатимуть мобілізації: юристи розкрили підводні камені нового законопроєкту

Парламентарій закликав мобілізувати військових пенсіонерів, серед яких є багато молодих людей, повних сил.

"На мій погляд, люди мають побачити, що захищати країну треба всім — від вищих чиновників до сільських голів та селищних депутатів. У тому числі йдеться про пенсіонерів серед силовиків, які вміють поводитися зі зброєю і зазвичай рано йшли на пенсію. Прокурори, судді, народні депутати", - зазначив Сергій Нагорняк.

Колега Нагорняка Галина Третьякова опублікувала на своїй сторінці у Facebook дані про військових пенсіонерів, які за віком могли б продовжити захист Батьківщини.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів поділилася таблицею, в якій наведено конкретні цифри. Виявилося, що в Україні 21 тисяча військових пенсіонерів до 60-річного віку, котрі продовжують служити. При цьому 156 тисяч тих, хто перебуває на заслуженому відпочинку та вже не працює на благо держави.

Раніше повідомлялося, що в Україні посилили вимоги до пенсіонерів серед цивільних осіб.