У Верховній Раді повідомили, як готуватимуть вчителів для викладання предмету “Захист України“

Автор: Корнєєв Ігор

В українських школах замість допризовної підготовки запроваджується новий предмет "Захист України". Про те, як готуватимуть вчителів, які його викладатимуть, розповіла депутат Верховної Ради Інна Совсун.

У Верховній Раді повідомили, як готуватимуть вчителів для викладання предмету “Захист України“ - today.ua

Перший етап освоєння нового елементу шкільної програми педагоги пройдуть влітку, щоб з початку року "Захист України" вже викладався у школах та ПТУ. Нагадаємо, курс розрахований на учнів старших класів, профтехучилищ та навіть студентів вишів.

Згодом, за словами Інни Совсун, вчителі та викладачі опановуватимуть нові блоки предмета прямо під час навчального року. Другий етап підготовки заплановано на жовтень.

"І далі це навчання вчителів проводитимуть ІППО, які зможуть залучати тільки тих тренерів, які пройшли наш тренінг або які представляють партнерські організації, що долучалися до оновлення курсу", – пояснила Совсун.

Популярні зараз

Зеленський відповів на петицію далекобійників, які домагаються бронювання від мобілізації

У Раді запропонували знизити мобілізаційний вік до 40 років: “Війни виграє тільки молодь“

Північна Корея відправить свої бригади на Донбас, - ISW

Ухилянти з 16 липня ризикують залишитися без водійських посвідчень

Навчатимуть викладачів тонкощам "Захисту України" будуть спеціальні тренери. Їх почали готувати ще у травні, коли Верховна Рада України ухвалила законопроєкт, який запроваджує новий предмет в освітній програмі.

Інна Совсун розповіла, що спочатку планувалося підготувати 70 таких тренерів, але на участь у програмі було подано понад 700 заявок. З кожним із претендентів проводять попередню співбесіду, щоб визначити його здатність сприйняти нові підходи до навчання.

У Верховній Раді повідомили, як готуватимуть вчителів для викладання предмету “Захист України“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначимо, що "Захист України" має стати предметом, який докорінно змінить підхід до знайомства з військовою справою для учнів. У ньому не буде стройової підготовки. Замість безглуздого маршування учні та студенти отримуватимуть важливі практичні знання.

Навчання відбуватиметься без поділу класів на хлопців та дівчин, як було раніше.