У ЦНАП повідомили, чи вручатимуть повістки під час оновлення даних

Автор: Корнєєв Ігор

У Київському департаменті надання адміністративних послуг повідомили, чим відрізняється оновлення даних у ЦНАП. Таку послугу центри почали надавати після набрання чинності законом про мобілізацію.

У ЦНАП повідомили, чи вручатимуть повістки під час оновлення даних - today.ua

Директор департаменту надання адміністративних послуг КМДА Наталія Шамрай нагадала, що сьогодні військово-облікові дані можна оновити трьома способами:

  • у ЦНАП;
  • у ТЦК та СП;
  • у додатку "Резерв+".

Саме останній варіант має найбільшу популярність серед військовозобов'язаних. За допомогою мобільного додатка дані оновили вже понад мільйон українців. Через ТЦК та ЦПАУ – набагато менше.

"Маємо актуальні дані по столиці. Станом на 27 травня 6 804 людини оновили свої облікові дані в Києві саме через ЦНАП", – повідомила Наталія Шамрай.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Вона зазначила, що Центри надання адміністративних послуг не видають повісток у ТЦК та СП і не відправляють на військово-лікарську комісію. У їхнє завдання входить лише допомога в оновленні даних.

Наталія Шамрай нагадала, що ЦНАП надають 450 різних послуг, і оновлення військово-облікових даних далеко не основна з них. Отримання чи оновлення паспорта має найбільшу популярність у населення.

У ЦНАП повідомили, чи вручатимуть повістки під час оновлення даних

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Шамрай зазначила, що процедура оновлення військово-облікових даних займає зовсім небагато часу. Прийом у співробітника ЦНАП – це 7-10 хвилин, після цього необхідно зачекати на підтвердження від системи, що дані оновлені. Зазвичай це також не перевищує 10 хвилин, але у разі технічних проблем процедура може тривати й кілька годин.

Раніше ми повідомляли, що після оновлення даних у ЦНАП багатьом військовозобов'язаним все одно доведеться йти до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.