У Київському департаменті надання адміністративних послуг повідомили, чим відрізняється оновлення даних у ЦНАП. Таку послугу центри почали надавати після набрання чинності законом про мобілізацію.
Директор департаменту надання адміністративних послуг КМДА Наталія Шамрай нагадала, що сьогодні військово-облікові дані можна оновити трьома способами:
- у ЦНАП;
- у ТЦК та СП;
- у додатку "Резерв+".
Саме останній варіант має найбільшу популярність серед військовозобов'язаних. За допомогою мобільного додатка дані оновили вже понад мільйон українців. Через ТЦК та ЦПАУ – набагато менше.
"Маємо актуальні дані по столиці. Станом на 27 травня 6 804 людини оновили свої облікові дані в Києві саме через ЦНАП", – повідомила Наталія Шамрай.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Вона зазначила, що Центри надання адміністративних послуг не видають повісток у ТЦК та СП і не відправляють на військово-лікарську комісію. У їхнє завдання входить лише допомога в оновленні даних.
Наталія Шамрай нагадала, що ЦНАП надають 450 різних послуг, і оновлення військово-облікових даних далеко не основна з них. Отримання чи оновлення паспорта має найбільшу популярність у населення.
Шамрай зазначила, що процедура оновлення військово-облікових даних займає зовсім небагато часу. Прийом у співробітника ЦНАП – це 7-10 хвилин, після цього необхідно зачекати на підтвердження від системи, що дані оновлені. Зазвичай це також не перевищує 10 хвилин, але у разі технічних проблем процедура може тривати й кілька годин.
Раніше ми повідомляли, що після оновлення даних у ЦНАП багатьом військовозобов'язаним все одно доведеться йти до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.