У Техасі запустили завод з виробництва артилерійських снарядів для України

Автор: Корнєєв Ігор

Компанія General Dynamics запустила нове виробництво снарядів у США. Повідомляється, що їх постачатимуть до України.

У Техасі запустили завод з виробництва артилерійських снарядів для України - today.ua

Для забезпечення потреб Сил оборони України в артилерійських боєприпасах у місті Мескіт (штат Техас, США) запущено нове виробництво. Компанія General Dynamics збудувала новий військовий завод, який випускатиме снаряди натовського зразка калібру 155 міліметрів.

Газета The New York Times повідомила, що його потужності дозволять випускати 30 тисяч снарядів на місяць. До кінця наступного року підприємство у Техасі має намір збільшити обсяги виробництва до 100 тисяч артилерійських боєприпасів щомісяця.

General Dynamics новий завод коштував півмільйона доларів, він дозволив створити в Мескіті 350 робочих місць. Ще одне таке підприємство зараз будують у Камдені, штат Арканзас.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Також Міноборони США має намір запустити другу лінію виробництва снарядів на підприємстві ВПК в Айові. Незабаром очікується запуск військового заводу у Канзасі.

Зараз для потреб ЗСУ США випускають 36 тисяч снарядів на місяць на пенсільванських заводах у Скрантоні та Вілкс-Баррі. Спільно з новим підприємством у Техасі на сьогодні виробничі потужності для постачання в Україну складуть 66 тисяч артилерійських боєприпасів щомісяця.

У Техасі запустили завод з виробництва артилерійських снарядів для України

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Пентагон здійснює постачання до нашої країни зі своїх складів, а нові снаряди, найімовірніше, поповнюватимуть використані запаси.

У середині березня США повідомили про плани із запуску першого за межами країни заводу для виробництва ракет до установок РСЗВ HIMARS. Підприємство створюють в Австралії поблизу Сіднея. За інформацією The Wall Street Journal, перша партія боєприпасів пройде перевірку на полігоні лише наприкінці 2025 року.