У США планують ще рік війни в Україні: у Білому домі зробили заяву

Автор: Марченко Любов

Війна в Україні, щонайменше, триватиме ще один рік. У Білому домі вважають, що за цей рік Україна має вийти на пік своєї військової потужності, і тоді можна буде схилити Росію до переговорів на умовах України.

У США планують ще рік війни в Україні: у Білому домі зробили заяву - today.ua

Із такою заявою виступив перший заступник помічника президента США з національної безпеки Джонатан Файнер.

Україна має вести мирні переговори з Росією з позиції сили. Однак зараз наша країна виснажена невдалим контрнаступом і перебуває не в кращій військовій кондиції. Отже, Україні потрібен ще рік війни, до кінця 2024, щоби зміцніти і лише тоді схилити РФ до мирної угоди на своїх умовах, переконаний американський високопосадовець.

Росію треба буде поставити перед вибором: або приймати мирний план, запропонований Україною, або мати справу у подальшому з Україною, яка стане ще міцнішою завдяки потужній підтримці союзників.

Популярні зараз

Рядовим – по 3 тисячі доларів: озвучено нові зарплати військових, за які голосуватимуть депутати

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

Ощадбанк стягує кошти з рахунків померлих клієнтів

У ПС оцінили ймовірність нового обстрілу України у другу річницю початку війни

У США планують ще рік війни в Україні: у Білому домі зробили заяву

“Ми б хотіли, аби наприкінці наступного року українці опинилися на такій позиції, за якої Росія була б змушена ухвалювати рішення: сідати за стіл переговорів з прийнятними для України умовами, або зіткнутися з набагато сильнішою Україною”, – заявив Файнер.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як саме США мають намір вивести Україну на вигідні стратегічні позиції, представник Білого дому не заглиблювався у деталі. Але можна припустити, що фінансова допомога Україні, яка поки що блокується в американському Сенаті, таки, буде виділена. І очевидно, вона буде більшою, ніж була торік і цьогоріч. Адже для того, щоб досягти переваги на фронті, треба вкласти значно більше грошей в озброєння ВСУ.

Нагадаємо, поки що через блокування фінансової допомоги від США, вже в січні в Україні може виникнути ситуація, коли не вистачатиме грошей на пенсії та інші соцвиплати громадянам. Адже всі зароблені в Україні податки нині йдуть на фінансування ЗСУ.