У США повідомили про підготовку до майбутньої повномасштабної війни

Автор: Корнєєв Ігор

У Пентагоні високо оцінили ризики потенційної повномасштабної війни. У зв'язку з цим армія США проходить реорганізацію для підготовки до великого військового конфлікту.

У США повідомили про підготовку до майбутньої повномасштабної війни - today.ua

В останні роки збройні сили США здебільшого боролися з терористами, які ведуть партизанську війну, такими як "Ісламська держава" та "Талібан". У плані своєї структури та підготовки фахівців американська армія була заточена саме на це.

Війна в Україні змусила Пентагон переглянути погляд на потенційні конфлікти, в яких можуть бути задіяні американські війська.

"Ми відходимо від боротьби з тероризмом та боротьби з повстанцями. Ми хочемо бути готовими до великомасштабних бойових операцій. Тому ми визначили структури, які були пов'язані, наприклад, з діяльністю проти повстанців і які нам більше не потрібні", — заявила міністр сухопутних військ США Крістін Вормут.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

Армія США скоротиться на близько 24 тисячі осіб, тобто майже на 5%. Втім, багато в чому йдеться не про людей, а про давно порожні посади, які були створені для боротьби з повстанцями в Іраку та Афганістані, оскільки наразі потреби в них немає.

Одночасно з цим буде підготовлено 7500 військовослужбовців для виконання завдань, які раніше не мали такої актуальності. Йдеться про боротьбу з дронами та кібербезпеку.

У США повідомили про підготовку до майбутньої повномасштабної війни

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Хоча армія США наразі може налічувати майже 500 тисяч осіб, фактично на дійсній військовій службі перебувають лише 445 тисяч громадян США. Згідно з новим планом, протягом наступних п'яти років ця кількість має збільшитись до 470 тисяч осіб.

Нагадаємо, напередодні МЗС Франції прокоментувало заяву президента Емманюеля Макрона про можливе введення військ НАТО в Україну. У відомстві роз'яснили, чим можуть займатися військові блоку в країні, яка зазнала агресії з боку Росії.