У ПриватБанку відмовилися видавати та обмінювати два види валюти

Автор: Леся Ловіцька

У ПриватБанку відмовилися від будь-яких операцій з двома видами валюти. Її не видаватимуть та не прийматимуть на обмін. Банк пояснив причини радикального рішення, яке не сподобалося деяким клієнтам.

У ПриватБанку відмовилися видавати та обмінювати два види валюти  - today.ua

В Україні після початку повномасштабної війни запровадили заборону на транзакції з російськими та білоруськими рублями. У багатьох клієнтів банків залишилися кошти у цій валюті. Вони не можуть ні зняти їх, ні обміняти на гривню.

Користувачі інтернет-порталу "Мінфін", зареєстрованого під ніком alxstill, повідомив про свою проблему. Він зазначив, що 5 лютого 2024 року вийшла постанова від НБУ про зміни у питанні обміну.

"Я вже багато разів звертався з проханнями розблокувати картку та обміняти рублі на національну валюту України, але щоразу мене розвертали стандартним шаблоном, що скоро буде. Але скоро це коли, місяць, два, три може банк зовсім відмовляється підкорятися постановам НБУ? Як я можу обміняти рублі у національну валюту України, гривні? Чи як я можу створити заявку на обмін?" – звернувся українець.

Популярні зараз

Генасамблея ООН вимагає від РФ вивести всі війська з України: проти лише дев'ять країн

У розпал літньої спеки з українців почнуть стягувати штрафи за кондиціонери

Норвегія поставить в Україну одну з найкращих систем ППО

Прем'єр-міністр Данії відповіла, чи зможе Україна завдавати ударів по РФ винищувачами F-16

У ПриватБанку відмовилися видавати та обмінювати два види валюти

У пресслужбі ПриватБанку пояснили ситуацію. Вказано, що кошти зберігаються на рахунку до моменту закінчення терміну дії санкцій, скасування або стягнення до доходу держави. Гроші заблоковані відповідно до вимог закону.

У ПриватБанку відмовилися видавати та обмінювати два види валюти

Співробітники банку нагадали про заборону проводити будь-які валютні операції з використанням російських чи білоруських рублів. Це валюта країн-агресорів, які ініціювали бойові дії нашої території.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Закриття Банком єдиного кореспондентського рахунку у російських рублях також виключить дотримання вимог у разі необхідності блокування коштів клієнтів Банку у російських рублях у зв'язку із застосуванням спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", - підсумували у ПриватБанку.

Нагадаємо, що українці скаржаться на долари з ПриватБанку: у банку зробили заяву про валюту, яку видають клієнтам.