У ПриватБанку повідомили, як зняти готівку під час вимкнення світла

Автор: Корнєєв Ігор

У ПриватБанку повідомили, що фінансова установа продовжить надавати послуги громадянам, незалежно від наявності або відсутності світла. При відключеннях електрики можна буде навіть зняти готівку.

У ПриватБанку повідомили, як зняти готівку під час вимкнення світла - today.ua

У банку нагадали, що після блекаутів зими 2022-2023 років Національний банк України створив спільну мережу під назвою Powerbanking. Вона поєднала українські фінансові установи.

"Мережа налічує вже понад 2390 відділень, забезпечених альтернативними джерелами енергії та резервними каналами зв'язку, посиленою інкасацією готівки та додатковим персоналом", - раніше повідомляв НБУ.

Список чергових відділень можна знайти на сайті ПриватБанку. Вони працюватимуть на автономних джерелах живлення навіть за умов повного блекауту. Банкомати у таких відділеннях також функціонуватимуть.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Про блекаут поки не йдеться, в Україні світло відключають віяловим методом. Тому зараз, навіть якщо у вашому районі зникла електрика, можна просто поїхати до відділення банку, яке розташоване там, де відключень не було.

Нагадаємо, голова НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький сьогодні повідомив, що ситуація з енергозабезпеченням побутових споживачів може покращитись вже наступного тижня, бо в Україну повернеться тепла погода.

У ПриватБанку повідомили, як зняти готівку під час вимкнення світла

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Однак, у ПриватБанку повідомили, що навіть при повному знеструмленні міста, клієнти продовжуватимуть отримувати банківські послуги в онлайн-режимі. Для цього вони можуть скористатися мобільними додатками Приват24 для фізичних осіб та бізнесу. Також це можна зробити, зателефонувавши за номером цілодобової підтримки клієнтів 3700.

Зазначимо, що Приватбанк стимулює громадян переходити на інтернет-банкінг. Зокрема, банк запустив програму, за якою користувачі програми Приват24 можуть виграти грошовий приз або один із восьми iPhone 15.