У Повітряних силах розповіли про можливості застосування F-16 на фронті

Автор: Корнєєв Ігор

Незабаром американські багатоцільові винищувачі F-16 опиняться в небі України. Як вони використовуватимуться, розповіли у Повітряних силах ЗСУ.

У Повітряних силах розповіли про можливості застосування F-16 на фронті - today.ua

Начальник авіації Командування Повітряних сил ЗСУ Сергій Голубцов зазначає, що "F-16 – не панацея". Ці літаки працюватимуть у комплексі з українськими засобами РЕБ, радіолокаційного виявлення та навіть системами Patriot.

По-перше, вони зможуть відігнати ворожі літаки на таку глибину, щоб вони не могли загрожувати українським містам та нашим бійцям в окопах. Після цього розпочнеться полювання за авіацією супротивника і насамперед – Су-35. Також наші пілоти зможуть вражати важливі наземні цілі.

Україна отримає модернізовані F-16, яким цілком під силу всі ці завдання.

Популярні зараз

В Україні летять у прірву ціни на заміські будинки: експерти назвали причину

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

"У Вікіпедії можна прочитати, це іде абревіатура MLU, – саме ці літаки будуть надаватися Україні. Звичайно, ми очікуємо, що використання саме високоточної зброї дозволить нам вражати ті цілі, які потрібні для перемоги, для просування наших наземних військ до державного кордону і визволення наших територій", – розповів Сергій Голубцов.

Також він розкрив одну цікаву подробицю, яка раніше не повідомлялася у публічному полі.

Навіть з уже підготовлених для передачі Україні F-16, не всі одразу прибудуть до нашої країни. Деяка їхня частина залишиться у навчальних центрах, де продовжиться підготовка наших пілотів. Ці машини будуть деяким резервом на випадок пошкодження або втрати F-16 в Україні.

У Повітряних силах розповіли про можливості застосування F-16 на фронті

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Тобто для того, щоб ми могли постійно мати в операційному складі певну кількість літаків, яка буде відповідати кількості пілотів, які в нас будуть. Буде більше пілотів – буде більше літаків", – зазначив Начальник авіації Командування Повітряних сил ЗСУ.

Нагадаємо, що Данія та Нідерланди надали Україні можливість використовувати винищувачі F-16 для завдання ударів по військових об'єктах у Росії.