У Польщі бракують українські продукти великими партіями та повертають їх назад

Автор: Марченко Любов

Поляки останнім часом не лише блокують фури з українським зерном на кордоні. У Польщі також почали дедалі частіше бракувати різні продукти, імпортовані з України. Українські продукти вилучають із продажу та відправляють назад.  

У Польщі бракують українські продукти великими партіями та повертають їх назад - today.ua

Зокрема, торгова інспекція за якістю сільськогосподарської та харчової продукції Польщі (IJHARS), яка знаходиться в Любліні, заборонила реалізацію на території Польщі трьох партій українського морозива. Сумарна вага забракованого продукту - 8,48 тонни. Причина бракування – невідповідність товару заявленим кондиціям. У процесі транспортування продукт був розморожений, а згодом заморожений знову.

Торгова інспекція повідомляє про цей випадок у соцмережі Х.

Крім того, як стало відомо, кількома днями раніше ще одна партія українського морозива була забракована у Познані. Сумарна вага тієї партії становила 1,44 тонни. Але причина бракування була інша. У складі продукту не був задекларований підсолоджувач аспартам. Тобто були не дотримані умови маркування продукту.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

Ще один недавній факт, коли український продукт виявився у Польщі поза законом – ввезення 11,5 тис тонн контрафакту кормової пшениці і технічного ріпаку і подальше їх використання вже у Польщі як продовольчих. За таку фальсифікацію компанію-імпортера було оштрафовано на півтора мільйона злотих, що становить близько 380 тис. доларів. Торгова інспекція Польщі заявила, що це найбільший штраф в її історії.

У Польщі бракують українські продукти великими партіями та повертають їх назад

Ще одна заборона була накладена в Польщі на продаж 57,66 тонн томатної пасти з України через знайдену у продукті цвіль.

Отже, відповідно до інформації, яку оприлюднив нещодавно Крім того, було ухвалено рішення про заборону імпорту з України партії томатної пасти 57,66 тонн через наявність цвілі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ще тижнем раніше головний інспектор IJHARS Пшемислав Рзодкевич повідомив: за останній рік 1,4% партій продуктового імпорту з України було відразу після огляду забраковано ще на кордоні та відправлено назад в Україну.

Нагадаємо, раніше стало  відомо що Польща повернула в Україну велику партію меду через те, що він начебто містить ознаки підробки.