У ПФУ озвучили соцнормативи на воду для призначення субсидії

Автор: Лобанова Єлизавета

В Україні запроваджено пільгові нормативи на електроенергію, газ та воду, яких потрібно дотримуватись, щоб отримувати субсидію. Про них нагадали у ПФУ.

У ПФУ озвучили соцнормативи на воду для призначення субсидії  - today.ua

Згідно з постановою Кабміну від 6 серпня 2014 р. № 409 "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування" (зі змінами) від 6 серпня 2014 року, на послуги централізованого постачання холодною водою встановлено соцнорматив у 2 кубометри холодної води на одну особу в місяць.

Якщо немає постачання гарячої води, послуга централізованого постачання холодної води нормується об'ємом 3,6 кубометра на одну особу на місяць.

У разі відсутності постачання гарячої води більш ніж на 14 діб передбачається норматив холодної води у розмірі 3,6 кубометра на одну особу на місяць.

Популярні зараз

Українців попередили про зникнення інтернету на початку 2024 року: може не бути кілька тижнів

Чимало українців можуть щомісяця отримувати чималу надбавку до пенсії: як її оформити

Українським сім'ям видадуть безкоштовні продукти: хто та як може звернутися за допомогою

У Києві різко збільшилася кількість вакансій: кого шукають роботодавці та які пропонують зарплати

У ПФУ озвучили соцнормативи на воду для призначення субсидії

Соціальний норматив для отримання субсидії по централізованому водовідведенню становить 3,6 кубометра на одну особу на місяць.

Якщо централізованого водовідведення немає, але у домогосподарстві є водопостачання та вигрібні ями для вивезення рідких нечистот норматив становить 3,6 кубометра на одну особу на місяць.

Якщо немає ні централізованого водопостачання, ні централізованого водовідведення, але є вигрібні ями, для вивезення рідких нечистот норматив встановлено на рівні 0,76 кубометра на людину на місяць.

Соцнорматив на послуги централізованого постачання гарячої води згідно із законом становить 1,6 кубометра гарячої води на одну особу на місяць.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що у жовтні українцям почнуть нараховувати субсидії на опалювальний період на основі чинних нормативів.

Раніше повідомлялося, які рекомендовані норми витрати води на одного українця зафіксовано в українському законодавстві.