У Німеччині масово виселяють з квартир українських біженців: названо причину

Автор: Корнєєв Ігор

У землі Саксонія місцева влада вимагає від сотен українських біженців звільнити житлову площу. Їх зобов’язали зробити це до 1 липня.

У Німеччині масово виселяють з квартир українських біженців: названо причину - today.ua

Влада трьох міст Аує-Бад Шлема, Чопау і Марієнберга, що належать до району Рудні гори федеральної землі Саксонія, вимагає від українців звільнити 650 квартир, які вони займають. До 1 липня із них виселять 1700 наших співвітчизників.

Їм повідомили, що дана житлова площа потрібна для розміщення біженців із Туреччини, Сирії та Афганістану. Для громадян із цих країн відведено спеціальний житловий фонд, але він вже заповнений на 90%. Розмістити новоприбулих вирішили за рахунок житла, яке займають українці. Інакше їх довелося б розміщувати в наметових містечках.

Влада Рудних гір запропонувала нашим співгромадянам альтернативу. На території району є старий житловий кооператив, у якому на сьогодні вільно 20% квартир. Деякі українці вже дали згоду на переселення.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Для тих, хто відмовиться, або шукатиме нове житло довше, ніж до 1 липня, місцева влада обіцяє знайти індивідуальні рішення. До цього українських переселенців розмістять у спортзалі, переробленому під притулок.

За німецькими законами громадяни України, що втекли від війни, біженцями не вважаються, оскільки вони отримують від держави допомогу нарівні з малозабезпеченими німцями. Місцеві чиновники вважають, що вони здатні самі забезпечити себе житлом з урахуванням наданої допомоги.

У Німеччині масово виселяють з квартир українських біженців: названо причину

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначимо, що житло для українців у Німеччині оплачують місцеві центр зайнятості чи управління соціального захисту, залежно від того, є у нашого співвітчизника робота чи ні.

Знайти роботу у ФРН цілком реально, до того ж із непоганою зарплатою. Раніше ми повідомляли, скільки отримують у Німеччині пакувальник чаю, печива та різнороб. На ці вакансії радо беруть українців, найчастіше навіть без знання німецької мови.