У Німеччині обмежать видачу готівки біженцям: подробиці

Автор: Ольга Березовська

У Німеччині планують запровадити новий спосіб виплати грошової допомоги біженцям. Незабаром прохачам притулку обмежать видачу готівки та видадуть єдину платіжну картку. З чим це пов'язано?

У Німеччині обмежать видачу готівки біженцям: подробиці - today.ua

Німеччина прийняла понад мільйон українських громадян, які змушені були залишити рідну країну через повномасштабну війну. ФРН надає українським біженцям грошову допомогу у розмірі 563 євро на місяць. Раніше українці отримували цю допомогу готівкою, але незабаром це зміниться.

Як повідомили у німецькому виданні Tagesschau, Бундестаг схвалив запровадження загальнонаціональної платіжної картки для біженців. Таким чином, у Німеччині хочуть вирішити проблему нецільового використання державної допомоги, зокрема обмежити можливість переказу коштів рідним чи друзям за кордон чи контрабандистам.

Разом з тим, місцева влада самостійно прийматиме рішення про те, яку суму українські біженці зможуть зняти з карти. Кожен випадок розглядатиметься окремо з урахуванням "індивідуальних потреб та обставин".

Популярні зараз

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

У Європі різко скорочують розмір допомоги українським біженцям: де платитимуть менше

Чи вважається врученою залишена у двері повістка: роз'яснення постанови Кабміну

В уряді пояснили надання бронювання співробітникам Favbet та Glovo

У Німеччині обмежать видачу готівки біженцям: подробиці

Однак оновлений закон дозволяє в деяких випадках все ж таки отримувати соцвиплати готівкою. Так, наприклад, якщо платіжна картка заблокована і не може використовуватися як платіжний засіб, біженцям видаватимуть державну допомогу у готівковій формі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У виданні зазначили, що новий закон не вплине на розмір виплат. Вони залишаться на колишньому рівні.

Нагадаємо, що у деяких європейських країнах зміняться умови прийому біженців з України.