У НАТО оцінили здатність Росії провести великий наступ цього року

Автор: Корнєєв Ігор

Росія продовжує спроби взяти під повний контроль Луганську та Донецьку області. У НАТО дали оцінку здатності країни-агресора провести великомасштабний наступ цього року.

У НАТО оцінили здатність Росії провести великий наступ цього року - today.ua

Російська армія потерпає від значного дефіциту живої сили та боєприпасів, заявив в інтерв'ю виданню Reuters на умовах анонімності високопосадовець Північноатлантичного альянсу. За його словами, окупанти витрачають занадто великі ресурси для утримання тих незначних територіальних завоювань, яких їм вдалося досягти.

"Що їм (росіянам - ред.) доводиться робити, так це наказувати недоукомплектованим, недосвідченим підрозділам рухатися в райони для досягнення нереалістичних цілей", - заявив представник НАТО.

Він наголосив на тому, як ефективно Україна купірувала загрозу на півночі Харківської області. Росіяни так і не змогли захопити Вовчанськ, щоб розвинути наступ на обласний центр.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

Чиновник НАТО переконаний, що проведення великої наступальної операції без оголошення нової мобілізації в Росії неможливе.

"Володимиру Путіну доведеться віддати наказ про нову широкомасштабну мобілізацію", - вважає представник військового блоку.

Також окупанти мають забезпечити постачання додаткових боєприпасів, оскільки того, що вони отримують від КНДР та Ірану, для великого наступу недостатньо.

У НАТО оцінили здатність Росії провести великий наступ цього року

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Водночас, за словами джерела Reuters, зараз триває активне насичення української армії боєприпасами та військовою технікою. Незабаром до України мають прибути багатоцільові винищувачі F-16. З урахуванням активізації мобілізаційного процесу в нашій країні, представник НАТО вважає, що Україна в перспективі матиме більше можливостей для наступу.

Нагадаємо, на Саміті НАТО, який у ці дні відбувається у Вашингтоні, було оголошено про додаткові постачання систем ППО в Україну.