У Міноборони Німеччини прокоментували перспективи передачі Taurus Україні

Автор: Корнєєв Ігор

Міністр оборони ФРН Борис Пісторіус зробив низку заяв про військову підтримку України Німеччиною. Зокрема, його запитали, чи можуть бути поставлені ракети Taurus.

У Міноборони Німеччини прокоментували перспективи передачі Taurus Україні - today.ua

Розмови про перспективи передачі німецьких ракет Taurus Україні точаться не перший рік. Попри всі дипломатичні зусилля Києва, канцлер Німеччини Олаф Шольц відмовився передавати ЗСУ даний вид озброєнь.

Вкотре журналісти поставили питання про ці ракети міністру оборони Німеччини Борису Пісторіусу. Його відповідь була лаконічна, і виключила подальшу дискусію.

"Про це все вже сказано", - сказав військовий міністр.

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Це означає, що зрушень з постачанням Taurus в Україну, як і раніше, немає.

Борис Пісторіус зазначив, що Німеччина зробила все, що було в її силах для зміцнення протиповітряної оборони України. Нагадаємо, невдовзі до нашої країни з ФРН прибуде чергова система Patriot.

"Ми передамо Україні третю систему Patriot. Таким чином Німеччина забезпечує для України загалом 3 системи… Це чверть наших власних запасів таких систем, вже не має можливості передати ще. Інші (країни - ред.), напевно, можуть віддати по одній", - заявив голова Міноборони Німеччини.

Також Борис Пісторіус нагадав, що Німеччина навчає українських військових використовувати американські ЗРК Patriot. Крім цього, з ініціативи Берліна та за допомогою інших союзників України у західному світі вдалося придбати 68 ракет до даних зенітно-ракетних комплексів.

У Міноборони Німеччини прокоментували перспективи передачі Taurus Україні

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Він нагадав, що союзники України розглядають питання щодо запуску власних виробництв систем Patriot та ракет до них. Однак, за словами міністра оборони Німеччини, це вимагатиме часу.

Нагадаємо, ще у березні правляча коаліція Німеччини проголосувала у Європарламенті за передачу Taurus Україні. Але, як бачимо, це було проігноровано керівництвом країни.