У Мінфіні зробили заяву з приводу зарплати військовим 200 тисяч

Автор: Марченко Любов

Підвищити зарплату військовим до 200 тисяч цілком можливо. Звісно, через війну український бюджет знекровлений. Проте є надія на допомогу закордонних партнерів. А крім того, в Україні ще є чималий потенціал для збільшення обсягів власного виробництва, а відтак і збільшення бюджетних надходжень.

У Мінфіні зробили заяву з приводу зарплати військовим 200 тисяч - today.ua

Про це розповів в ефірі телемарафону міністр фінансів Сергій Марченко.

Очільник Мінфіну зауважив, що і в перший рік війни, у 2022, і згодом у 2023 уряд неодноразово вносив зміни до бюджету, збільшуючи видатки на військо. Отже й цьогоріч, якщо знадобляться додаткові кошти, вони будуть знайдені.

"Ми робимо все можливе, щоб такі кошти в нас були. Тому всі видатки, яких будуть потребувати наші військові – ми будемо шукати”, - запевнив Сергій Марченко.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

У Мінфіні зробили заяву з приводу зарплати військовим 200 тисяч

Як відомо, ідею з доплатами військовим по 200 тисяч, висловив президент Володимир Зеленський. Це відбулося під час зустрічі гаранта з депутатами із провладної  фракції.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Звісно, такі суми планують виплачувати не всім, а лише тим, хто вже 2 роки воює на фронті. Саме таким військовослужбовцям президент запропонував щомісяця замість бойових 100 тисяч виплачувати 200 тисяч.

Нагадаємо, депутат від "слуг" Олег Дунда розповів, звідки влада має намір взяти гроші на зарплату 200 тисяч для військових. Народний обранець каже, що країна буде виробляти більше свого продукту, замінивши весь імпорт власним виробництвом. Це дасть змогу збирати більше податків.