У Мінфіні підтримали ідею економічного бронювання чоловіків: “Нам потрібні гроші, щоб вижити“

Автор: Леся Ловіцька

У Міністерстві фінансів підтримали ідею економічного бронювання чоловіків. Очільник профільного відомства Сергій Марченко заявив, що Україні вкрай необхідні гроші, і таким чином можна поповнити державний бюджет.

У Мінфіні підтримали ідею економічного бронювання чоловіків: “Нам потрібні гроші, щоб вижити“ - today.ua

Ідея запровадження економічного бронювання в Україні все ще залишається актуальною, проте строки та умови реалізації поки невизначено. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко.

"Для того, щоб вижити, нам потрібні гроші і достатня кількість людей, готових захищати цю країну. І тільки потім можна буде говорити про всі інші речі, зокрема й про економічне бронювання. На якому етапі це станеться - поки що я не готовий сказати", - зазначив чиновник.

Як відомо, в Офісі президента розкритикували ідею економічного бронювання, яке передбачає надання відстрочки від служби за сплату роботодавцем чи працівником певної суми. Там вважають, що порушується принцип соціальної справедливості й не слід офіційно дозволяти "купувати" життя у тилу, щоб воювали лише бідні.

Популярні зараз

Деяким українським пенсіонерам виплатять 2500 грн на медикаменти: названо умови

Павло Зібров показав рідкісне фото з дружиною з нагоди 30-ї річниці вінчання

Верховна Рада ухвалила перейменування понад 300 міст та сіл України

Мінреінтеграції: українці у восьми областях можуть отримати грошову допомогу до 36 тис. грн

Однак багато представників провладних структур вважають це ефективним способом поповнити бюджет. Також нагадують про те, що ті, хто хоче відкупитися від служби у ЗСУ, зроблять це неофіційно.

Марченко наголосив, що Україна не зможе витратити фінансову допомогу від США на виплату пенсій українцям.

У Мінфіні підтримали ідею економічного бронювання чоловіків: “Нам потрібні гроші, щоб вижити“

Партнери нададуть нам близько 61 мільярда доларів, проте американці не схвалюють виплати громадянам похилого віку. Річ у тому, що у них діє накопичувальна система й люди самостійно збирають гроші собі на старість.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Ми їм кажемо, що у нас це фактично засіб виживання людей, це не є пенсії в їхньому класичному розумінні. Соціально-гуманітарні видатки до кінця року практично закриті, проблеми тут я не бачу", - запевнив міністр.

Нагадаємо, що уряд ухвалив зміни, які спростять бронювання від мобілізації автоперевізників.