У Мінагрополітики повідомили, що буде з цінами на овочі в Україні

Автор: Корнєєв Ігор

У Міністерстві аграрної політики дали прогноз, якими будуть ціни на овочі в Україні. За даними відомства, передумов для їхньої суттєвої зміни немає.

У Мінагрополітики повідомили, що буде з цінами на овочі в Україні - today.ua

Попри те, що в Україні не спостерігається дефіциту овочевої продукції, зниження цін на картоплю, моркву та інші овочі чекати не доводиться. Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький.

Він розповів, що минулого року наші аграрії значно розширили площі під овочі у західних та центральних регіонах країни. Це дозволило зібрати хороший урожай та знизити ціни на ринках та в супермаркетах.

За словами Висоцького, овочі подешевшали у 2-3 рази порівняно з попереднім роком. Цього року чиновник також прогнозує добрий урожай.

Популярні зараз

В Україні заборонили приймати деякі купюри, - Нацбанк

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Названо зарплату, з якою українці можуть розраховувати на 10 000 грн пенсії

У Держприкордонслужбі повідомили, чи є загроза вторгнення росіян до Сумської області

"Зараз також відбувається посів, і ми бачимо, що українські фермери продовжують вирощувати овочі в інших регіонах. Попередньо очікується непоганий врожай, і тому такого дефіциту, який був спричинений через повномасштабне вторгнення, вже цього і наступного року не очікується", – заявив Тарас Висоцький.

Він також зазначив, що націнка на капусту, моркву, буряк та цибулю наразі вкрай незначна. Виробники отримують від продажу цих продуктів мінімальний прибуток. Отже, передумов для їхнього ще більшого здешевлення немає.

У Мінагрополітики повідомили, що буде з цінами на овочі в Україні

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Зараз є такий більш-менш базис. Можуть потім бути зміни в обсязі 10-15%, але суттєвих змін ні в бік зростання, ні в бік зменшення порівняно з поточними цінами очікувати не варто", - розповів Висоцький.

Нагадаємо, в Україні різко впали ціни на картоплю. Порівняно з минулим тижнем, середня вартість кілограма цього овочу знизилася на 13%.