У Києві знизилися ціни на оренду квартир: скільки коштує зняти житло в кінці листопада

Автор: Лобанова Єлизавета

У Києві знизилася вартість оренди у листопаді. Винаймати житло в столиці стало в середньому дешевше на 9%. Ціни на квартири в різних районах традиційно відрізняються.

У Києві знизилися ціни на оренду квартир: скільки коштує зняти житло в кінці листопада - today.ua

За даними на платформі оголошень M2bomber, наприкінці жовтня середня ціна оренди квартири в Києві становила 17600 гривень, а 29 листопада вона становить 16 тисяч гривень.

Ціни на оренду квартир по районам Києва

Найдорожчу орендну плату за житло у жовтні було зафіксовано у Печерському районі. Це близько 29-30 тисяч гривень. На сьогоднішній день ця цифра знизилася до 26 тисяч гривень.

Першість із дорожнечі квартир перейняв Шевченківський район. Середня вартість оренди квартири на сьогоднішній день тут становить 29,5 тисяч гривень.

Популярні зараз

Рядовим – по 3 тисячі доларів: озвучено нові зарплати військових, за які голосуватимуть депутати

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

Екстрасенс спрогнозував, коли закінчиться війна і чи зможе Україна повернути свої землі

Ощадбанк стягує кошти з рахунків померлих клієнтів

У Києві знизилися ціни на оренду квартир: скільки коштує зняти житло в кінці листопада

Що стосується районів із найдешевшою орендною вартістю, то на першому місці традиційно розмістився Деснянський район – з орендою 11 тис. грн, а за ним – Дарницький та Дніпровський – 13500 та 13700 гривень відповідно.

У річному розрізі орендоване житло у столиці подорожчало. Тільки за останній місяць ціни поповзли вниз, що тішить квартиронаймачів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ще на початку 2023 року середня вартість орендованих квартир у Києві становила 12 800 гривень, що –25% від сьогоднішньої вартості. Різниця в цінах не настільки велика, як у західних регіонах України, де протягом року відбувалося кілька хвиль напливу переселенців та місцеві власники квартир досі встановлюють цінники на квартири вдвічі вище, ніж у довоєнний час.

Раніше повідомлялося, яку частину зарплати віддають українці за оренду квартир у різних містах України.