У ГУР зробили заяву про звернення Придністров'я до Росії: “Кремль зазнав поразки“

Автор: Леся Ловіцька

Сьогодні, 28 лютого, з'явилася інформація про те, нібито так звана Придністровська Молдавська Республіка звернулася до Росії та направила прохання про захист Молдови. У ГУР відреагували на дезінформацію і заявили, що Кремль зазнав поразки.

У ГУР зробили заяву про звернення Придністров'я до Росії: “Кремль зазнав поразки“ - today.ua

Країна-агресор Росія зробила черговий вкид, спрямований на дестабілізацію ситуації всередині нашої держави. "Прохання ПМР", адресоване Росії з закликом захистити Молдову, не дало результату, на який розраховували окупанти.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов. Вказані чутки не підтвердилися і "нічого не сталося". Наголошено, що активна кампанія дезінформації про плани Придністров'я звертатися до російського диктатора Володимира Путіна говорить про те, що "була зацікавлена сторона".

"Коли ми говоримо про Молдову та Україну, то зрозуміло, хто ця сторона. Росія не отримала бажаного результату. У даній ситуації їхні потуги і політичні, і інформаційні - зазнали поразки", - наголосив Юсов.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

Вказано, що депутати Придністров'я звернулися і до європейських інституцій "у багатовекторному стилі". І цей факт говорить сам за себе.

За словами Андрія Юсова, спецоперація ворога "Майдан-3" продовжується, але деякі її фази провалилися.

Ворог усвідомлює, що Сили безпеки та оборони зможуть більш ефективно протидіяти рашистам, якщо у тилу буде єдність, згуртованість та розуміння спільної мети.

Однак росіяни продовжать свої спроби, тому що ІПСО все одно для них дешевше, ніж мобілізація власних ресурсів. Їхні дії – серйозний виклик для українців, яким потрібно вміти аналізувати події та критично ставитись до будь-якої інформації.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що раніше з'явилася інформація, нібито депутати Придністров'я під час з'їзду проситимуть Путіна про приєднання до РФ.

Раніше повідомлялося, що після окупації Авдіївки росіяни продовжили наступ: Путін особисто позначив 5 пріоритетних напрямків.