У ГУР Міноборони заявили, що Telegram загрожує безпеці України

Автор: Леся Ловіцька

У ГУР Міноборони заявили, що Telegram загрожує безпеці України. Представник відомства Андрій Юсов заявив про необхідність вирішувати проблему, яка гостро стоїть перед суспільством.

У ГУР Міноборони заявили, що Telegram загрожує безпеці України - today.ua

Юсов зазначив, що справа не в самих користувачах чи окремих медіа, представлених у популярному месенджері, а в ньому самому. Йдеться про численні загрози для інформаційної безпеки України. Вказано, що на запитання потрібно дати відповідь – і це обов'язково станеться.

Представник української розвідки не уточнив, чи планується блокування Telegram в країні. Андрій Юсов поіронізував, що йому хотілося б отримати чарівну кнопку, щоб припиняти роботу всього, що несе загрозу. Однак на даний момент це неможливо.

За словами Юсова, Україні доведеться вибудовувати комунікацію з адміністраціями всіх інтернет-платформ без винятку, зокрема з Telegram. Він визнав, що з одними ресурсами це легше, з іншими складніше. Заходи вживаються, але потрібно ще багато зробити.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

"З Telegram виходить найважче. Це постійна робота, багаторівнева: як на території самої платформи шляхом створення контенту, який руйнував би міфи, роз'яснював і покривав цільову аудиторію, так і робота з погляду нормування діяльності цих майданчиків", - підсумував аналітик.

Про небезпеку використання месенджера Telegram в Україні говорять давно. У грудні минулого року співзасновник Petcube Ярослав Ажнюк запустив проект для дослідження зв'язку месенджера з Кремлем.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що росіяни почали використовувати на фронті термінали Starlink. У ГУР підтвердили інформацію та надали докази.

Раніше Теlegram запустив нову функцію, яка дозволяє заощаджувати заряд смартфона.