У ДТЕК заявили про можливе запровадження графіків відключення світла у Києві

Автор: Корнєєв Ігор

У компанії ДТЕК повідомили, що є ймовірність запровадження графіків відключення світла у столиці. Причиною названо пошкодження енергосистеми та підвищення споживання.

У ДТЕК заявили про можливе запровадження графіків відключення світла у Києві - today.ua

Гендиректор ДТЕК "Київської електромережі" Денис Бондар розповів, що у разі продовження російського обстрілу нашої енергетики може виникнути дефіцит генерації, який торкнеться і столиці.

Також у компанії очікують збільшення споживання електроенергії користувачами, що також може спровокувати запровадження графіків.

"У випадку підвищеного попиту споживання електричної енергії з урахуванням тих пошкоджень на мережі, що сьогодні є, то маємо ймовірність застосування графіків, якщо далі буде обстріл наших енергооб'єктів", - заявив Денис Бондар.

Популярні зараз

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

У Європі різко скорочують розмір допомоги українським біженцям: де платитимуть менше

Чи вважається врученою залишена у двері повістка: роз'яснення постанови Кабміну

В уряді пояснили надання бронювання співробітникам Favbet та Glovo

За його словами, після серії весняних ракетних обстрілів українська енергетика перебуває у критичному стані. Сьогодні немає потреби застосовувати графіки відключень, але в компанії вже готуються до цього.

"Ми зараз працюємо з "Київ Цифровим" для зручності киян. У разі застосування графіків "Київ Цифровий" буде за пів години сповіщати наших клієнтів щодо застосування графіків", - сказав Гендиректор ДПЕК "Київської електромережі".

Нагадаємо, у Києві поки що вдається уникнути віялових відключень світла, хоча після обстрілу 11 квітня ненадовго подача електрики зупинялася в одному з районів міста. Повідомлялося, що це сталося через локальну аварію.

У ДТЕК заявили про можливе запровадження графіків відключення світла у Києві

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Минулого тижня у ДТЕК перерахували причини, які можуть змусити компанію ввести графіки для споживачів. Зазначалося, що імпорт електроенергії з Європи сьогодні дозволяє покрити чинний дефіцит.

Але є низка умов, за яких цього може виявитися недостатньо. Скорочення імпорту – одна з них.