У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

Автор: Корнєєв Ігор

У квітні деяким категоріям українських пенсіонерів перерахували пенсії. Вже у червні вони почнуть отримувати збільшені виплати.

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати - today.ua

Пенсійний фонд України повідомляє, що пенсії збільшаться у громадян, які досягли пенсійного віку, але продовжують офіційну трудову діяльність. Це відбувається в Україні раз на два роки.

У ПФУ зазначили, якщо станом на 1 березня поточного року громадянин, який вийшов на пенсію, мав два роки безперервного трудового стажу, то його пенсію буде переглянуто з урахуванням заробітної плати та виплат до страхового фонду.

Нагадаємо, що в Україні сьогодні залежно від обставин на пенсію можна вийти у 60, 63 чи 65 років.

Популярні зараз

В Україні підвищать ціни на бензин та дизель з 1 липня: як подорожчає пальне

Путін назвав дві умови для припинення війни проти України: “Хоч завтра“

Світло та тепло можуть відключати на 20 годин: українців попередили про найгірший сценарій

Названо продукти, які подорожчають в Україні через зростання тарифів на світло для бізнесу

Пенсійний фонд повідомив, що дані щодо сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ) за перший квартал надходять до 10 травня. Із цим пов'язана затримка у нарахуванні оновлених пенсій. Проте вже з червня пенсіонери, що працюють, отримають збільшену виплату. У тому числі їм компенсують недоотримані гроші за минулий період.

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також у ПФУ нагадали, що у червні автоматично перерахують пенсії громадян від 70 років та старше, якщо їх виплата становить менше ніж 10 340,35 гривні. Пенсіонери віком від 70 до 74 років отримають доплату 300 гривень, 75-79 років – 456 гривень. Люди, які досягли 80-річного віку, отримають надбавку до своєї пенсії у розмірі 570 гривень.

Нагадаємо, що розмір пенсій у нашій країні залежить від зарплати та страхового стажу громадянина. Зокрема, ми писали скільки мала заробляти людина, щоб отримувати пенсію у 10 тисяч гривень.