У Білому домі відреагували на скандальне інтерв'ю Путіна: “Не зможе вплинути“

Автор: Ольга Березовська

Володимир Путін дав рідкісне інтерв'ю журналісту зі США Такеру Карлсону. Російський диктатор, як завжди, зробив чимало скандальних заяв, на які відразу відреагували в Білому домі.

У Білому домі відреагували на скандальне інтерв'ю Путіна: “Не зможе вплинути“ - today.ua

У розмові з американським журналістом глава Кремля знову почав розповідати про те, що України як держави не існує, про "історично російські землі" на лівому березі Дніпра, про відмову Києва вести діалог з Москвою і про неможливість поразки РФ у війні.

Двогодинний монолог Путіна викликав чималий інтерес у людей з усього світу, що турбує деяких українців, тому що промова російського диктатора може бути сприйнята кимось серйозно. Однак у Білому домі так не вважають.

Координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому зазначив, що не варто сприймати слова Путіна "за чисту монету". Відповідаючи на запитання про те, чи зможе якось виступ президента Росії вплинути на американську громадськість та "підірвати підтримку" України, Джон Кірбі відповів, що на людей навряд чи вплине "одне єдине інтерв'ю".

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

У Білому домі відреагували на скандальне інтерв'ю Путіна: “Не зможе вплинути“

"Американський народ добре знає, хто винен", - зазначив він.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За словами представника Білого дому, жителі США чітко розуміють, що українці не становили ні для кого загрози, коли російські війська вторглися до їхньої країни "без провокації". Кірбі впевнений, що американці знають, за що бореться Україна і чому потребує підтримки. Те саме стосується і законодавців.

Раніше в США також заявили про нестачу боєприпасів та солдатів в Україні.