У Білому домі повідомили, коли розпочнеться постачання зброї в Україну

Автор: Корнєєв Ігор

Президент США Джо Байден пообіцяв одразу підписати закон про допомогу Україні, як тільки він пройде узгодження у парламенті. Нагадаємо, сьогодні його нарешті розглянуть конгресмени.

У Білому домі повідомили, коли розпочнеться постачання зброї в Україну - today.ua

Під час брифінгу речник Білого дому Карін Жан-П'єр сказала, що президент підпише закон про допомогу Україні, як тільки за нього проголосують у Конгресі. За її словами, Америка "відразу" почне передавати Україні військову допомогу

Сьогодні документ винесуть на голосування Палати представників, потім його мають затвердити у Сенаті – верхній палаті американського парламенту.

"Як ми неодноразово говорили, українці поступалися територією через бездіяльність Конгресу. Але ми дуже вдячні, що Конгрес рухається вперед і на двопартійній основі. Ми хочемо, щоб він (законопроєкт - ред.) був схвалений Конгресом, Сенатом та потрапив на стіл президента. І він одразу підпише цю допомогу", - заявила Карін Жан-П'єр.

Популярні зараз

Не всі українці знають, що у них є право на достроковий вихід на пенсію під час війни

У Європі різко скорочують розмір допомоги українським біженцям: де платитимуть менше

Чи вважається врученою залишена у двері повістка: роз'яснення постанови Кабміну

В уряді пояснили надання бронювання співробітникам Favbet та Glovo

Попри відчайдушний опір деяких республіканців, шанси на те, що документ сьогодні буде ухвалено Палатою представників, дуже високі. Напередодні з більш ніж триразовою перевагою було ухвалено рішення про винесення законопроєкту про допомогу Україні на голосування.

Найімовірніше, при голосуванні за виділення Україні 61 млрд доларів голоси розділяться приблизно так само.

У Сенаті також пообіцяли не зволікати з розглядом документа.

"Якщо Палата представників відправить пакет законопроєктів із національної безпеки (Сенату – ред.), ми швидко відправимо його президенту США Джо Байдену", - заявив голова демократів у верхній палаті Конгресу Чак Шумер.

У Пентагоні заявили, що оперативно розпочнуть постачання зброї до України, як тільки це дозволить американське законодавство.

У Білому домі повідомили, коли розпочнеться постачання зброї в Україну

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначимо, що голосування в Палаті представників за допомогу Україні очікується сьогодні між восьмою та дев'ятою годинами вечора за київським часом.

Напередодні конгресмени розглянули близько 140 поправок до законопроєкту.