Сирський зробив заяву про зменшення втрат ЗСУ на фронті: “Є над чим працювати“

Автор: Леся Ловіцька

Олександр Сирський провів зустріч з командирами, ТЦК, бойовими медиками, командуванням Медичних сил, громадськими діячами та волонтерами. Головнокомандувач ЗСУ зробив заяву про зменшення втрати ЗСУ на фронті та вказав на тонкощі роботи у цьому напрямку.

Сирський зробив заяву про зменшення втрат ЗСУ на фронті: “Є над чим працювати“ - today.ua

Воєначальник зазначив, що в Україні створюється унікальна система для кожного підрозділу. Її головна мета – збереження життя наших захисників. Потрібні якісна підготовка, технологічна перевага та ефективна медична допомога – це дозволить наблизити ціль.

"Зменшення втрат під час бойових дій залежить від багатьох факторів та обставин. Ключове – це якісна підготовка бійців. У цій сфері є над чим працювати. Переконаний, що навчання військовослужбовців потрібно постійно удосконалювати, аби їх підготовка відповідала актуальним викликам бойової обстановки", - повідомив Сирський.

Генерал-полковник вказав на те, що Збройні сили слід максимально забезпечити сучасними безпілотними системами різних модифікацій, потрібно розробляти роботизовані платформи. Щоб діяльність проводилася швидше, було сформовано новий вид військ – Сили безпілотних систем. Мають використовуватися технології, тому що вони дозволяють зберегти життя українських військовослужбовців.

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Надзвичайно важливим аспектом, за словами Олександра Сирського, є надання пораненим медичної допомоги безпосередньо на полі бою, максимально безпечна та вчасна евакуація, зокрема з використанням наземних роботизованих платформ. Він підкреслив, що надважливо забезпечувати кожного бійця якісними індивідуальними медичними аптечками.

Головком ЗСУ висловив вдячність організаціям, громадським діячам та волонтерам за підтримку. Їхні думки та пропозиції є дуже важливими й обов'язково будуть враховані у подальшій роботі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Ми продовжуємо працювати над комплексним підходом до збереження життя і здоров’я військовослужбовців. Життя бійців – найвища цінність", - наголосив він.

Раніше Сирський повідомив про наступ росіян на двох напрямках фронту.