Страшна знахідка у Києві: на пустирі виявили останки 20 людей (Фото)

Автор: Марченко Любов

У Києві на пустирі виявили страшну знахідку. Там знайшли останки 20-ти людей. Пустир знаходиться в Подільському районі столиці на вулиці Сирецькій. Саме там місцеві жителі знайшли 36 урн із крематорію. Причому у двадцяти знайдених урнах був прах людей.

Страшна знахідка у Києві: на пустирі виявили останки 20 людей (Фото) - today.ua

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Пакети та коробки з урнами були виявлені на пустирі випадково. На кожній урні – ім'я та прізвище людини, а також дата її народження і смерті. Небайдужі кияни викликали на місце страшної знахідки поліцію.

Після проведеного розслідування з'ясувалось, що всі імена на урнах належать реальним цивільним людям, які недавно померли. Тілами померлих опікувалась приватна ритуальна служба, найнята їхніми родичами. У службі пояснили, яким чином урни могли потрапити на пустир.

Популярні зараз

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

У Європі різко скорочують розмір допомоги українським біженцям: де платитимуть менше

Чи вважається врученою залишена у двері повістка: роз'яснення постанови Кабміну

Не всі українці знають, що у них є право на достроковий вихід на пенсію під час війни

Страшна знахідка у Києві: на пустирі виявили останки 20 людей (Фото)

Як з'ясувалось, прах померлих людей після крематорію поміщали в урни, надані крематорієм. А згодом родичі покійних давали свої урни, щоби пересипати прах і забрати його для поховання. Та, як правило, урни, які надавали родичі, були менші за розміром, ніж ті, що давав крематорій. І прах у них повністю не поміщався.

Страшна знахідка у Києві: на пустирі виявили останки 20 людей (Фото)

Урни з крематорію, а також залишки праху в них мали утилізувати. Це було доручено зробити одному зі співробітників приватного ритуального підприємства. Натомість чоловік чомусь не вивіз усе це на утилізацію, а просто викинув на пустирі.

"Ритуальна служба мала утилізувати урни із залишками праху. Натомість її співробітник просто викинув їх на пустирі на вулиці Сирецькій", – йдеться у повідомленні прокуратури.

Страшна знахідка у Києві: на пустирі виявили останки 20 людей (Фото)

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Через  свою службову недбалість 26-річний співробітник ритуальної служби "заробив" собі кримінальну статтю. Його підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення за ч.1 і 3 статті 297 ККУ. Якщо вину чоловіка доведуть у суді, то йому може загрожувати обмеження волі на строк від 4 до 5 років або навіть позбавлення волі строком від 4 до 7 років.

Нагадаємо, уряд виділив гроші на будівництво Національного військового меморіального кладовища. Цьогоріч з бюджету на цей об'єкт витратять понад пів мільярда гривень.