Стали відомі ціни на ялинки в Україні по регіонам: де найдешевше купити новорічне дерево

Автор: Лобанова Єлизавета

Підготовка до Нового року в Україні вже розпочалася. З кінця листопада у всіх регіонах країни можна купити вічнозелене дерево у лісівників. Стали відомі ціни на ялинки цього року.

Стали відомі ціни на ялинки в Україні по регіонам: де найдешевше купити новорічне дерево - today.ua

У Столичному лісовому офісі повідомили, що цього року філії ДП "Ліси України" на Житомирщині та Київщині підготували до продажу майже 18 тисяч дерев. В асортименті – сосна та ялина звичайна.

Також українці можуть купити ялинку у горщику, і коли свята закінчаться, висадити дерево на город. Це популярна практика у всіх європейських країнах.

Ціни на ялинки в Україні поки що залишаються на рівні минулого року і коливаються від 70 до 350 грн залежно від розміру. 

Популярні зараз

Українців позбавлятимуть права власності на житло за спрощеною процедурою: кого торкнеться

Пенсійний фонд зробив заяву про виплати пільг, призначених українцям з січня

В Україні виник гострий дефіцит на фахівців: хто без проблем може знайти роботу

Більше військових в лікарнях та додаткова мобілізація: Зеленський та Арахамія повідомили про зміни в Україні без допомоги США

У Слобожанському лісовому офісі продають сосни завдовжки до 1 м у середньому за 96 грн, від 1 до 2 м потрібно віддати 132 грн., а за дерево вище 2 м – вже 360 грн.

При цьому на вартість новорічних дерев впливає не лише порода дерева, а й їхня якість. Врахуйте під час покупки, що на офіційно заготовлених ялинках та соснах мають бути бирки та штрих-коди, а у продавця – документи на рослину.

Стали відомі ціни на ялинки в Україні по регіонам: де найдешевше купити новорічне дерево

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Перевірити легальність вирубаної ялинки можна прямо з телефону через програму Ялинка.info. Потрібно ввести номер із мітки дерева та сервіс покаже всю необхідну інформацію.

Раніше повідомлялося, за чий рахунок у Києві встановлять головну ялинку країни цього року.