Стала відома зарплата голови правління Нафтогазу Олексія Чернишова за другий рік війни

Автор: Марченко Любов

Голова правління Нафтогазу Олексій Чернишов заробив на своїй посаді за 2023 рік понад 21 мільйон гривень. Водночас ще майже 4 мільйони гривень він отримав у вигляді процентів від двох банків.

Стала відома зарплата голови правління Нафтогазу Олексія Чернишова за другий рік війни - today.ua

Про заробітки голови правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" стало відомо з його електронної декларації, розміщеної на сайті НАЗК.

Останніми роками Олексій Чернишов обіймав керівні посади на державній службі. Так, у 2019-2020 роках він очолював Київську ОДА. Згодом, із 2020 року по листопад 2022, був міністром розвитку громад і територій України, а з листопада 2022 очолив Нафтогаз.

Причому відтоді, як він став біля керма Нафтогазу, його заробіток різко пішов угору. Так, у 2022 році на посаді міністра він отримав 909 тисяч гривень. А з листопада, вже на посаді очільника Нафтогазу, його статки до кінця року зросли ще на 93 тисячі. Крім того, за 2022 рік Олексій Чернишов отримав проценти від ОТП Банку та від Сенс банку: відповідно – 48 тис. гривень та 2,37 млн гривень.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

Українців попередили про різке подорожчання квартир до кінця року

Стала відома зарплата голови правління Нафтогазу Олексія Чернишова за другий рік війни

А от за 2023 рік статок очільника Нафтогазу зріс значно суттєвіше. Так, на своїй посаді голови правління він отримав за рік 21,372 млн гривень заробітної плати. Тобто його середня місячна зарплата на другому році війни становила 1,781 млн гривень.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, Чернишов за 2023 рік отримав ще майже 4 млн гривень процентів від двох банків:

  • 1,678 млн гривень - від ОТП Банку;
  • 2,268 млн гривень – від Ощадбанку.

Нагадаємо, один із попередників Чернишова на посаді голови правління Нафтогазу, Андрій Коболєв, не гребував і більшими заробітками. Наприклад, крім велетенської зарплати, він ще й сам собі призначив премію у розмірі 10 млн доларів.