США тиснуть на Макрона через можливе відправлення французьких солдатів в Україну

Автор: Корнєєв Ігор

Американська преса розкрила ще одну підривну діяльність США щодо українського спротиву агресору. Повідомляється, що Білий дім тисне на президента Франції Емманюеля Макрона, щоб він відмовився від планів направити своїх військових до України.

США тиснуть на Макрона через можливе відправлення французьких солдатів в Україну - today.ua

На тлі довгої відсутності військової допомоги від США та нескінченних вагань канцлера Німеччини Олафа Шольца з приводу постачання Україні необхідних їй озброєнь Франція вийшла на перший план.

Заяви, які по черзі робили з кінця лютого президент Франції Емманюель Макрон і міністр оборони Франції Себастьєн Лекорню, не на жарт налякали їхніх союзників по НАТО. Видання Bloomberg повідомляє, що США звернулися до Макрона з вимогою припинити заяви про відправлення військ Франції й тим більше НАТО до України.

Штати пояснили свою позицію небажанням спровокувати воєнний конфлікт із Росією.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

Втім, деякі аналітики вважають, що у заявах президента Франції більше піару та показного мачизму, ніж бажання виступити зі зброєю в руках на захист України. І агресивні фото біля боксерського мішка, кажуть вони, так само працюють на цей образ.

За фактом, Франція надає Києву значно меншу допомогу, ніж союзники, які набагато більше критикуються останнім часом – ФРН і США.

США тиснуть на Макрона через можливе відправлення французьких солдатів в Україну

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За даними Кільського інституту світової економіки, з початку війни Франція сильно відстала від своїх союзників за обсягом допомоги Україні. Париж надав Києву близько 2 млрд євро підтримки, тоді як Німеччина виділила в 11 разів більше.

Утім, у Франції такі випади відкидають, заявляючи, що аналіз не враховує впливу, який французька зброя зробила на полі бою.