США назвали термін нових постачань військової допомоги

Автор: Корнєєв Ігор

Сполучені Штати нарощують постачання зброї Україні. Вашингтон поставив собі завдання вийти на темпи, які були до припинення військової допомоги.

США назвали термін нових постачань військової допомоги - today.ua

Україна довго чекала на прийняття Конгресом закону про фінансову та військову допомогу. Тепер доведеться почекати, коли озброєння та боєприпаси у великій кількості прибудуть на фронт.

Цей процес уже триває, а невдовзі, як обіцяють у Вашингтоні, зброї стане ще більше.

"Я можу запевнити, що в найближчі кілька тижнів буде більше оголошень", - зазначив представник Державного департаменту Метью Міллер.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Він заявив, що США мають намір зробити все, щоб Україна "твердо стояла на ногах".

Міністр оборони США Ллойд Остін раніше заявляв, що потрібен час для того, щоб ефект від американської військової допомоги став помітним на фронті. Це, на його думку, відбудеться після того, як Україна отримає "деякі із виділених можливостей".

"Ми працюємо над іншими пакетами. Я думаю, ви можете очікувати, що ми повернемося до того темпу, в якому перебували до перерви у фінансуванні", – заявив Метью Міллер.

США назвали термін нових постачань військової допомоги

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, США виділили Україні 61 млрд доларів. На 23 млрд із цієї суми в Україну буде поставлена ​​зброя. У Вашингтоні переконані, що ЗСУ за допомогою цих коштів зможуть повернути контроль над ситуацією на фронті, а згодом перейти у контрнаступ.

Також озброєння постачають Україні європейські партнери. Великобританія раніше оголосила про найбільший за роки війни пакет військової допомоги. Міністр закордонних справ Сполученого Королівства Девід Кемерон, перебуваючи з візитом у Києві, заявив, що Лондон не заперечує проти завдання ударів його зброєю по території Росії.