США планують оголошувати новий пакет військової допомоги Україні кожні два тижні

Автор: Корнєєв Ігор

Цього тижня Пентагон може оголосити про новий пакет військової допомоги Україні. США мають намір вийти на торішній рівень постачання озброєння та боєприпасів нашій країні.

США планують оголошувати новий пакет військової допомоги Україні кожні два тижні - today.ua

Після того, як у Конгресі було подолано опір трампістів, у США виник двопартійний консенсус щодо надання військової допомоги Україні. Очікується, що новий пакет військової допомоги Вашингтон оголосить уже цього тижня.

За повідомленням видання Politico, яке посилається на двох американських чиновників, Білий дім має намір вийти на колишні графіки постачань, які були до ситуації з тривалим неприйняттям пакета допомоги Україні цього року.

За словами співрозмовників видання, це означає, що Пентагон кожні два тижні оголошуватиме про новий пакет військової допомоги. Нагадаємо, на військові витрати з 61 млрд доларів, виділених Україні Конгресом, закладено $23 млрд.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Це забезпечить безперервний потік боєприпасів, обладнання та техніки на фронт. У Пентагоні вже зробили прогноз, що за кілька тижнів Україна за допомогою американських постачань зможе переломити ситуацію на полі бою.

США планують оголошувати новий пакет військової допомоги Україні кожні два тижні

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що буквально минулого тижня під час свого візиту до Києва держсекретар США Ентоні Блінкен оголосив про новий пакет військової допомоги для України на 2 млрд доларів. Крім цього, він зробив заяву, яка була непрямим дозволом для ЗСУ застосовувати американську зброю по території Росії.

Проте пізніше представники Білого дому та Пентагону дезавуювали заяви глави зовнішньополітичного відомства США. Вони заявили, що Вашингтон не давав дозволу завдавати ударів по території Росії своєю зброєю.