Шольц озвучив головну вимогу до українців, які хочуть залишитися в Німеччині

Автор: Марченко Любов

Українці, що мають посвідку на проживання у Німеччині, можуть бути певні: ніхто їх звідти не видворить. Водночас є ще одна умова, яка може стовідсотково гарантувати, що Німеччина ні за що не зробить спроби позбутися наших громадян.

Шольц озвучив головну вимогу до українців, які хочуть залишитися в Німеччині - today.ua

Її озвучив німецький канцлер Олаф Шольц, виступаючи перед журналістами.

Нині точиться немало розмов і ще більше чуток навколо перебування українських біженців за кордоном. Особливо це стосується чоловіків призовного віку. Вже декілька країн ЄС заявили, що сприятимуть українській владі у поверненні чоловіків мобілізаційного віку додому. Водночас німецька влада запевнила, що ніхто українців із Німеччини не видворятиме. Однак є одна умова, яка може стовідсотково гарантувати, що українцям не відмовлять у притулку в цій країні.

За словами Шольца, стовідсотковою гарантією перебування українців у Німеччині є їхнє працевлаштування.

Популярні зараз

У Верховній Раді визнали, що в Україні закінчились гроші для зарплат військовим: який вихід бачить влада

З'явився коментар щодо ймовірної депортації українських чоловіків із Чехії

Десна принесе забруднену воду до Києва 10 вересня: як намагаються запобігти ситуації

На планеті стрімко підвищується рівень Світового океану: в ООН говорять про затоплення значної частини суші

"Правова ситуація така, що проживання тут не ставиться під сумнів. Працевлаштування також веде до безпеки проживання", - заявив Олаф Шольц.

Шольц озвучив головну вимогу до українців, які хочуть залишитися в Німеччині

Німецький канцлер також висловив упевненість, що українці працездатного віку, які вже мають у Німеччині статус тимчасового захисту, а також ті, які лише згодом прибудуть до цієї країни, швидко знайдуть собі там роботу. Адже з деяких пір Німеччина пом'якшила вимоги до працевлаштування біженців. Тепер від них не вимагають доброго володіння мовою. Для прийому на роботу буде досить лише початкового рівня знань з німецької мови. А надалі працівники зможуть вдосконалювати свої мовні навички вже у процесі роботи.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Ми сподіваємося, що ті, хто приїхав з України, щойно вони матимуть змогу працювати, будуть працювати. Варто сказати, що багато хто вже це робить, але є ще кілька сотень тисяч тих, хто терміново потрібен на ринку праці", - каже канцлер.

Втім, як стало відомо, більшість наших співвітчизників не квапляться у Німеччині із працевлаштуванням.