Шмигаль заявив про зміни у бронюванні чоловіків в Україні

Автор: Леся Ловіцька

Україна готує оновлення правил мобілізації – Рада після численних поправок готується до розгляду законопроєкту №10449. Очікуються зміни у бронюванні чоловіків, яке особливо гостро обговорюється у суспільстві.

Шмигаль заявив про зміни у бронюванні чоловіків в Україні - today.ua

Кабмін найближчим часом розробить і представить справедливішу постанову про бронювання. Також буде оприлюднено вичерпний перелік підприємств та об'єктів критичної інфраструктури. Про це повідомив прем'єр Денис Шмигаль.

Глава уряду зазначив, що ключові складові ефективної оборони – це зусилля на фронті та у тилу. Військовослужбовці захищають нас від російських окупантів на передовій. Але для їхнього забезпечення потрібна робоча економіка та розвинена інфраструктура.

Шмигаль пояснив, що бронювання військовозобов'язаних має бути раціональним та справедливим. Потрібно забезпечити роботу чоловіків, зайнятих на справді критично важливих підприємствах. У цьому питанні не повинно бути маніпуляцій та спекуляцій.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Зарплата від 24 тис. грн: названо найзатребуваніших працівників в аграрній галузі

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

"Доручив профільним міністерствам найближчим часом внести оновлену, більш справедливу постанову про бронювання та визначити вичерпний перелік об'єктів та підприємств критичної інфраструктури", - повідомив прем'єр-міністр.

Денис Шмигаль наголосив, що ні у військовослужбовців, ні у суспільства не повинно бути питань, чому броню отримують ті чи інші громадяни.

Шмигаль заявив про зміни у бронюванні чоловіків в Україні

Нагадаємо, що у березні глава уряду повідомляв про роботу над новим підходом у бронюванні – за економічними показниками. Було передбачено надання відстрочки від мобілізації працівникам на підприємствах з податковим навантаженням вище за середнє по галузі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Пізніше комітет Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки відхилив пропозицію бронювати працівників із високою зарплатою. Тому тепер українці з нетерпінням очікують на остаточне рішення щодо цього питання.

Раніше у Верховній Раді повідомили про намір забронювати усіх працівників поліції.