Ще один фонд надає гуманітарну допомогу українцям: хто може отримати безкоштовні продукти

Автор: Ольга Березовська

Українці можуть розраховувати на підтримку волонтерів та благодійних організацій під час війни. Так, один із фондів пропонує безкоштовні продукти деяким категоріям населення.

Ще один фонд надає гуманітарну допомогу українцям: хто може отримати безкоштовні продукти - today.ua

Внутрішньо переміщені особи, які зараз зареєстровані та проживають у Кривому Розі, можуть звернутися до працівників благодійної організації "Наша місія". Двічі на тиждень фонд відкриває реєстраційну форму для нужденних.

Організація готова надати пакети безкоштовних продуктів сім'ям, але лише за наявності довідки ВПО. Крім того, працівники фонду попереджають, що видати гуманітарну допомогу можуть лише тим, хто не отримуватиме підтримку від інших благодійних організацій чи волонтерських центрів протягом останнього місяця.

Ще один фонд надає гуманітарну допомогу українцям: хто може отримати безкоштовні продукти

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Також не можуть отримати продуктові набори працездатні чоловіки призовного віку та сім'ї, в яких лише одна людина має статус внутрішньо переміщеної особи.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Форма для реєстрації на отримання продуктових наборів відкривається кожного понеділка та п'ятниці рівно о 12 годині дня. Знайти її можна на Інстаграм-сторінці організації. Після того, як працівники організації опрацюють заявки, вони повідомляють про час та місце отримання наборів. Зазвичай це відбувається наступного дня – у вівторок та суботу.

А раніше ми писали про іншу гуманітарну допомогу, яку можуть отримати деякі категорії населення України.