В Україні з'явилася віддалена робота для претендентів без досвіду із зарплатою понад 30 тисяч: які вакансії пропонують

Автор: Марченко Любов

В Україні з початком повномасштабної війни дедалі популярнішою стає віддалена робота. На ринку можна зустріти чимало вакансій, як для висококваліфікованих фахівців, так і для спеціалістів без особливих навичок. При цьому зараз з'явилося чимало роботи, яка не потребує високої кваліфікації, із зарплатою понад 30 тисяч гривень.

В Україні з'явилася віддалена робота для претендентів без досвіду із зарплатою понад 30 тисяч: які вакансії пропонують - today.ua

Хто може претендувати на таку зарплату

Звичайно, як і раніше, найвищу зарплату обіцяють фахівцям у сфері IT. Незважаючи на те, що зараз ця галузь в Україні переживає спад, все ж у цій сфері зберігаються найпривабливіші пропозиції щодо зарплати. За деякими вакансіями обіцяють зарплату до 85 тисяч гривень.

Втім, поряд із роботою для програмістів, можна також знайти чимало пропозицій із вакансіями для продавців, яким особлива кваліфікація не потрібна. А ось навички спілкування з людьми їм не завадять.

 

Популярні зараз

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Росіяни почали випускати крилаті ракети з гелікоптерів: українців попередили про небезпеку

Вакансії із зарплатами понад 30 тисяч гривень

Повнофункціональний веб-розробник .NET - 85 тис. грн

В описі вакансії сказано, що за такі гроші шукають фахівця, здатного очолити команду розробників, яка працюватиме над вирішенням реальних бізнес-завдань.

"Ви будете ключовим членом команди розробників, яка працює над поліпшенням і створенням нових складних функцій для наших зростаючих потреб, вирішенням реальних бізнес-завдань і допомагає нам формувати майбутнє", - йдеться в оголошенні.

В Україні з'явилася віддалена робота для претендентів без досвіду із зарплатою понад 30 тисяч: які вакансії пропонують

Менеджер з продажу (дзвінки) -до 33 тис. грн

Тут якісь особливі навички від працівника не знадобляться. Хіба що - чітка і грамотна мова, а також уміння спілкуватися і вміння зацікавити навіть найнепоступливішого клієнта.

Фахівцю доведеться обдзвонювати людей, чиї номери містяться в базі компанії, а також комунікувати з ними до завершення угоди. В ідеалі - підтримувати зв'язок і далі, бачачи в клієнті потенційного клієнта і партнера компанії.

Продавець онлайн зі знанням англійської - до 50 тис. грн

Такому продавцю пропонують гнучкий позмінний графік роботи. Зміни з 9:00 до 18:00 або з 14:00 до 23:00.

"Гнучкий графік роботи 5/2, основні зміни 9:00-18:00 або 14:00-23:00. Дистанційна робота, можна працювати з будь-якої точки світу. Оплачувана відпустка", - пишуть в оголошенні.

Вчитель англійської мови для дітей (онлайн) - до 48 тис. грн

Для такої роботи шукають фахівця з чудовим знанням англійської мови, який вміє ладнати з дітьми та бажає працювати.

"Наш ідеальний кандидат володіє англійською мовою на рівні B2 і вище. Енергійний, з позитивним налаштуванням і здатністю мотивувати та надихати учнів. Відповідальний, дисциплінований, здатний доцільно організувати свій робочий час. Володіє емпатією та вміє знаходити підхід до кожного учня", - описують вимоги до претендента.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Таким чином, навіть не маючи особливих скілів, проте маючи бажання розвиватися, можна знайти роботу, на якій платять набагато вище за середню зарплату по країні.

Нагадаємо, аналітики кадрового порталу назвали 8 спеціальностей, які зараз найбільш затребувані на вітчизняному ринку праці.