Київські ріелтори виставили нові ціни на квартири

Автор: Марченко Любов

Незважаючи на повномасштабну війну і регулярні ракетні обстріли столиці, ціни на квартири в Києві безперервно зростають. Причому, як кажуть експерти, їхнього зниження або хоча би стабілізації чекати не варто.

Київські ріелтори виставили нові ціни на квартири - today.ua

Про те, які чинники впливають на зростання вартості столичного житла, розповів експерт з нерухомості, ріелтор Олександр Бойко.

Ріелтор вважає, що для зростання цін на квартири в Києві є кілька причин. Одна з головних - ріст попиту на столичне житло. Незважаючи не регулярні обстріли Києва, небо столиці усе ж захищене краще, ніж в інших регіонах України. Тому переважна більшість ворожих дронів і ракет у Києві до цілі не долітають. Ба більше, вони навіть не долітають до самого Києва.

"Київ приваблює багато людей, які шукають кращі умови для життя, роботи та відносної безпеки. Особливо це стосується районів поруч із метро та центром столиці. Там нерухомість користується найбільшим попитом", - розповів Олександр Бойко.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Укренерго скасувало відключення електрики до 16:00: у деяких регіонах світло буде до 18:00

Валерій Залужний показав романтичне фото з дружиною: “Люблю тебе безмежно“

Трамп скоротить військову допомогу та схилить Україну до миру в інтересах Росії, - TIME

Ще одна причина подорожчання житлової нерухомості - інфляція. Через неї зростають складові собівартості будівництва: будматеріали, робоча сила, логістичні витрати.

Київські ріелтори виставили нові ціни на квартири

Третя причина - подорожчання будматеріалів на світовому ринку. А вони, своєю чергою, зростають у ціні через подорожчання сировини та енергії для їхнього виробництва.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Таким чином, ціни на нерухомість у Києві формуються внаслідок взаємодії різних чинників, таких як попит, інфляція і вартість будівельних матеріалів. Це призводить до їхньої стабільності та зростання, незалежно від економічних чи соціальних криз", - підсумував Олександр Бойко.

Нагадаємо, у великих містах України також зросли ціни на оренду житла.