У Німеччині вимагають скоротити військову допомогу Україні

Автор: Марченко Любов

Частина німецьких політиків виступає за скорочення військової допомоги Україні. Вони вважають, що Німеччина даремно витрачає гроші на озброєння України, оскільки наша країна не зможе домогтися стратегічної переваги на полі бою. Мир може бути досягнутий лише дипломатичними зусиллями.

У Німеччині вимагають скоротити військову допомогу Україні - today.ua

У цьому переконаний прем'єр-міністр німецької Саксонії Міхаель Кречмер, пише Zeit.

"Ми більше не можемо надавати кошти на озброєння України тільки для того, щоб ця зброя витрачалася і нічого не досягала. Усе має бути пропорційно. Підтримка - так, але ми розуміємо, що ми досягаємо наших меж", - заявив політик.

Кречмер каже, що виступав за мирне вирішення конфлікту ще на самому початку повномасштабної війни в Україні. Він каже, що від самого початку виступав проти озброєння України і вважав, що потрібно шукати мир у дипломатичній площині.

Популярні зараз

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

"У мене була дуже чітка думка з цього приводу протягом двох років, і я маю, на жаль, констатувати, що вона підтвердилася в багатьох моментах", - заявив політик.

Тому він, як і раніше, залишається прихильником своєї позиції і вважає, що Німеччина повинна скоротити військову допомогу Україні з огляду на низьку ефективність цієї допомоги і з огляду на те, що ресурси Німеччини також не безрозмірні.

У Німеччині вимагають скоротити військову допомогу Україні

Німецькі опозиціонери можуть об'єднатися

У вересні поточного року відбудуться вибори до земельних парламентів у трьох німецьких землях - Саксонії, Тюрінгії та Бранденбурзі. Дві опозиційні сили "Альтернатива для Німеччини" та Альянс Сари Вагенкнехт (BSW) мають намір сформувати коаліцію, що зосереджуватиметься на питаннях міграції та досягнення миру в Україні в контексті збереження миру в Європі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому Християнсько-демократичний союз, до якого належить Міхаель Кречмер, і який теж належить до опозиції, також розглядає питання співпраці з BSW у трьох цих землях. Тобто, ці три політичні сили мають приблизно однакові позиції щодо війни в Україні та допомоги нашій країні і можуть консолідуватися на цьому ґрунті. 

Нагадаємо, у Німеччині вирішили відправляти українських чоловіків додому за паспортами і для служби в ЗСУ.

Головне