У Німеччині ухвалили рішення про примусове повернення частини біженців додому

Автор: Марченко Любов

Німеччина ухвалила рішення про примусове повернення біженців до країн їхнього проживання. Фактично людям, які прибули в Німеччину у пошуках притулку, відмовлятимуть у проживанні на території цієї країни і повертатимуть їх додому.

У Німеччині ухвалили рішення про примусове повернення частини біженців додому - today.ua

Про це повідомляє видання EUobserver.

Така нова політика щодо біженців зумовлена загальною політикою Євросоюзу, який обрав новий курс з обмеження міграції на територію ЄС. Зокрема, Німеччина тепер повертатиме біженців із Грузії та Марокко до країн їхнього перебування. Українців це наразі не торкнеться. Наших співгромадян поки що з Німеччини не видворяють.

Водночас Німеччина зараз опрацьовує спільні рішення щодо примусового повернення біженців з Молдовою, Узбекистаном, Киргизстаном, Колумбією та Кенією. Ведуться такі переговори і з Іраном. Таким чином, міграційна політика Євросоюзу, і зокрема Німеччини, стає більш жорсткою. А численні біженці, які прибувають до ЄС, уже не зможуть так легко отримати там тимчасовий захист.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

У Німеччині ухвалили рішення про примусове повернення частини біженців додому

"Держави-члени підтвердили свою прихильність поліпшенню європейської системи притулку та міграції. Ці нові правила зроблять європейську систему притулку більш ефективною і підвищать солідарність між державами-членами. Ця угода докорінно змінить те, як ми розв'язуємо питання міграції та надання притулку", - сказала Ніколь де Моор, держсекретар з питань притулку та міграції Бельгії, яка наразі головує в Раді ЄС.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У грудні 2023 року представниками країн ЄС було підписано пакт Євросоюзу про притулок і міграцію. Він складається з п'яти законів, які кардинально змінять систему міграції та надання притулку в ЄС. Зокрема, йдеться про оновлення європейської бази даних відбитків пальців, посилення контролю за міграційними процесами на зовнішніх кордонах та деякі інші моменти. Таким чином, ЄС поступово перетворюється на такий собі закритий клуб "для своїх", куди чужим буде потрапити вельми непросто.

Нагадаємо, раніше Польща різко скоротила термін легального перебування українських біженців на своїй території.